Udostępnij
Tweetnij

Google Glass 2.0 w przygotowaniu. We współpracy z Luxotticą

The Wall Street Journal informuje, że Google przygotowuje we współpracy z firmą Luxottica nowe okulary, które niedługo powinny trafić do sprzedaży.

Okulary Google Glass Vision

The Wall Street Journal informuje, że Google przygotowuje we współpracy z włoską firmą Luxottica nowe okulary, które niedługo powinny trafić do sprzedaży.

Raport The Wall Street Journal nie opiera się na plotkach, ale na sprawdzonych informacjach, które przekazał CEO Luxottica – Massimo Vian. Jego firma już przygotowuje z Google nowe okulary, które w niedługim czasie mają trafić do sprzedaży. Niestety, specyfikacja techniczna, jak i szczegóły związane z wyglądem nie są znane. Co jednak ciekawe, Google rzekomo myśli już nad trzecią odsłoną własnych okularów z połączeniem internetowym. To oznacza, że projekt traktowany jest poważnie i firma z Mountain View wiąże z nim duże plany.

Google zakończyło program Glass Explorer jakiś czas temu. W lutym tego roku powołano do życia nowy zespół inżynierów, którzy mieli zająć się opracowywaniem nowych Google Glass. Projekt kierowany jest przez Tone’ego Fadella. Firma z Mountain View nie komentuje tych informacji.

źródło: WSJ

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij