Udostępnij
Tweetnij

Motorola Moto X (2015) latem tego roku?

Zdaje się to sugerować prezes Motoroli – Rick Osterloh, który stwierdził na Twitterze, że jego firma będzie starać się utrzymywać roczny cykl wydawniczy smartfonów.

Motorola Moto X 2014

Zdaje się to sugerować prezes Motoroli – Rick Osterloh, który stwierdził na Twitterze, że jego firma będzie starać się utrzymywać roczny cykl wydawniczy smartfonów.

Prezes Motoroli – Rick Osterloh przekazał na Twitterze w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników następującą informację. Wynika z niej, że firma stara się utrzymać roczny cykl dla każdego z produktów, w tym dla Moto X.

To oznacza, że tegorocznego flagowca od Motoroli powinniśmy zobaczyć w okolicy sierpnia lub września tego roku. Moto X 2015 ma mieć procesor Qualcomm Snapdragon 810, co zostało już wcześniej potwierdzone. Pełna specyfikacja techniczna urządzenia nie jest jednak znana. Domyślamy się jednak, że Motorola będzie chciała się czymś wyróżnić na tle konkurencji i nie będzie to wyłącznie usługa Moto Maker. Podobno nowa Moto X ma być inteligentniejsza niż obecnie dostępne smartfony, a więc Motorola na pewno szykuje coś specjalnego.

Warto wspomnieć, że najbliższe plany Motoroli nie obejmują żadnych nowych tabletów, co również przekazał Osterloh.

źródło: phonearena

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij