Udostępnij
Tweetnij

Google odświeża pasek wyszukiwania w aplikacji Sklepu Play

Google rozpoczęło wdrażać nową funkcję w aplikacji Sklepu Play na Androida. Zmiany dotyczą paska wyszukiwania. Proces odbywa się po stronie serwera.

Google rozpoczęło wdrażać nową funkcję w aplikacji Sklepu Play na Androida. Zmiany dotyczą paska wyszukiwania. Proces odbywa się po stronie serwera.

Informację przekazał na własnym profilu Google + Kirill Grouchnikov – jeden z inżynierów firmy z Mountain View, gdzie opublikowano również poniższe grafiki. Widzimy, że Google odświeżyło w aplikacji Sklepu Play pasek wyszukiwania. Jego dotknięcie powoduje wyświetlenie animacji oraz ostatnio szukanych fraz.

burgergif

Główny panel Sklepu Play zachowuje się teraz podobnie, co strona Now w Google Now Launcher. Przewijając ekran w dół pasek wyszukiwania znika, a w górę powoduje jego ponowne wyświetlenie.

nexus2cee_toolbar1

Nowa funkcja tym razem nie wymaga aktualizacji samej aplikacji, gdyż jest wdrażana po stronie serwera. Jeszcze nie wszyscy użytkownicy widzą zmiany, ale z pewnością te wkrótce pojawią się u każdego. Z pewnością warto upewnić się, czy na urządzeniu zainstalowana jest najnowsza wersja aplikacji Sklepu Play (z numerem 5.2.13). Jeśli nie, to paczkę APK można pobrać stąd.

źródło: Android Police

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij