Udostępnij
Tweetnij

Kiosk Google Play 3.3.0 z Material Design do pobrania

Google uruchomiło proces aktualizacji do kolejnej wersji Kiosku Google Play (z numerem 3.3.0), który doczekał się między innymi dostosowania pod kątem Material Design.

kiosk

Google uruchomiło proces aktualizacji do kolejnej wersji Kiosku Google Play (z numerem 3.3.0), który doczekał się między innymi dostosowania pod kątem Material Design.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych nowych aplikacji i gier na Androida (wrzesień 2014)

Firma z Mountain View ruszyła z aktualizacją Kiosku Google Play z numerem 3.3.0. W tej wersji aplikacji na szczególną uwagę zasługują zmiany w interfejsie inspirowane Material Design. Tak więc znajdziemy tu większe elementy graficzne, ładniejsze przejścia i czytelniejsze nagłówki. Pojawiło się również bardziej intuicyjne przechodzenie pomiędzy tematami. Na uwagę zasługuje również optymalizacja pod kątem mniejszych ekranów. Na tabletach Kiosk przeglądało się wygodnie, ale na smartfonach pozostawiało to nieco do życzenia. Teraz wybieranie artykułów na mniejszych ekranach jest wygodniejsze.

Proces aktualizacji Kiosku Google Play 3.3.0. nieco potrwa, ale paczkę APK z tą wersją aplikacji możecie pobrać już dziś. Pod tym adresem.

źródło: Android Police

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij