Udostępnij
Tweetnij

Apple i Samsung kończą spory patentowe. Ale nie te w Stanach Zjednoczonych

Apple i Samsung zawarli porozumienie, w ramach którego obie firmy zakończą wszystkie spory patentowe… ale tylko te prowadzone poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Apple vs Samsung

Apple i Samsung zawarli porozumienie, w ramach którego obie firmy zakończą wszystkie spory patentowe… ale tylko te prowadzone poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bloomberg raportuje, że Apple i Samsung zawarli porozumienie, w ramach którego zakończą spory patentowe toczone na świecie. Niestety, nie wszystkie. Umowa nie dotyczy sporów, które odbywają się w Stanach Zjednoczonych.

W zeszłym miesiącu obie firmy próbowały dojść do porozumienia. Wcześniej w maju. Natomiast na początku tego roku doszło do spotkania CEO Apple – Tima Cooka z szefem Samsung Electronics – Oh-Hyun Kwonem. Niestety, ale wtedy nie doszło do porozumienia i pod koniec marca obie firmy ponownie spotkały się w sądzie. Sprawa zakończyła się wygraną dla Apple, gdzie Samsung musiał wypłacić łącznie 123,6 mln dolarów odszkodowania.

źródło: Bloomberg

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij