Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura SwiftKey Premium na Androida za zupełną darmochę

SwiftKey to konkurująca ze Swype’em inteligentna klawiatura, która dzięki zaawansowanej autokorekcie, systemowi przewidywania słów i możliwości wprowadzania tekstu bez odrywania palca od ekranu pozwala pisać szybciej i wygodniej.

Swiftkey

playstore

To nie lada gratka dla miłośników sms-ów, Messengera, mailowania i innego rodzaju czynności wymagających wykorzystania klawiatury. Klawiatura Swiftkey od dzisiaj jest całkowicie za darmo dla użytkowników urządzeń z Androidem.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry RPG „Archangel”

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

SwiftKey to inteligentna klawiatura ekranowa, na której pisanie odbywa się nie poprzez tapnięcia przycisków, a rysowanie linii począwszy od ostatniego, poprzez kolejne, aż do ostatniego znaku wprowadzanego słowa. To jednocześnie w zasadzie jedyna, licząca się na rynku konkurentka słynnej klawiatury Swype.

Na całość atrakcyjności i ergonomii klawiatury składa się również zaawansowany system przewidywania tekstu i jego korekty, który dodatkowo ułatwia wprowadzanie.

SwiftKey dotychczas był płatny, kosztował około 12 PLN. Od dzisiaj jest dla użytkowników Androida całkowicie za darmo. Konieczność wydawania pieniędzy pojawi się dopiero wówczas, gdy będziecie chcieli upiększyć klawiaturę, kupując motyw  graficzny. Te kosztują od 4 złotych do 10 złotych za pakiet 5 różnych motywów.

Klawiaturę Swiftkey pobierzecie klikając stosowny przycisk.

 

playstore

Źródło: Google Play

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij