Udostępnij
Tweetnij

Samsung: Android 4.4.2 dla Galaxy Note II w połowie kwietnia

Informacja pochodzi od Samsung Care. Na dniach Galaxy Note II ma otrzymać aktualizację do Androida 4.4.2 Kit Kat, a niedługo po nim uaktualnienie dostanie również Galaxy S III.

Smartfon Samsung Galaxy Note 2

Informacja pochodzi od Samsung Care. Na dniach Galaxy Note II ma otrzymać aktualizację do Androida 4.4.2 Kit Kat, a niedługo po nim uaktualnienie dostanie również Galaxy S III.

Przeczytaj koniecznie >> Rzecznik Samsung Polska: te urządzenia dostaną Androida 4.4.2 Kit Kat

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Samsung dosyć długo każe sobie czekać na uaktualnienie do Androida 4.4.2 dla własnych urządzeń. Lista smartfonów i tabletów, które mają dostać tę wersję systemu jest całkiem pokaźna, ale proces odbywa się w bardzo wolnym tempie.

Tymczasem do sieci wyciekły informacje wprost z Samsung Care, które zdradzają nam przybliżony terminarz wydania Kit Kata dla dwóch kolejnych smartfonów i są to:

  • Samsung Galaxy Note II, który ma dostać aktualizację w okolicy połowy kwietnia, a więc już na dniach;
  • Samsung Galaxy S III, który zostanie uaktualniony na przełomie kwietnia i maja.

Pamiętajmy jednak, że informacje te odnoszą się do rynku koreańskiego i w Polsce możemy poczekać dłużej. Choć może Samsung ponownie zaskoczy i nasz kraj będzie jednym z pierwszych, w których pojawi się Kit Kat dla wymienionych smartfonów?

Źródło: Ruliweb

—————————

Pytanie konkursowe #1

Samsung Galaxy TabPRO 12.2 ukrywa się pod nazwą kodową…?

A. SM-T900
B. SM-P900
C. SM-T800

Więcej informacji na temat naszego konkursu wiedzy można znaleźć pod tym adresem. Pełny regulamin dostępny jest tutaj. Fundatorem nagrody głównej jest firma Ferguson.

Ferguson logo

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij