Udostępnij
Tweetnij

Google Now Launcher dla Nexusów i urządzeń GPE już do pobrania

Google Now Launcher został udostępniony w sklepie Google Play jako autonomiczna aplikacja. Niemniej, mogą z niej skorzystać tylko użytkownicy Nexusów oraz urządzeń z serii Google Play Edition.

Google Now Launcher

playstore

Google Now Launcher został udostępniony w sklepie Google Play jako autonomiczna aplikacja. Niemniej, mogą z niej skorzystać tylko użytkownicy Nexusów oraz urządzeń z serii Google Play Edition.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Po wielu tygodniach spekulacji, Launcher Google Now (znany wcześniej pod nazwą Google Experience Launcher) trafił do sklepiku z aplikacjami na Androida. Niemniej, mogą go zainstalować jedynie użytkownicy Nexusów oraz urządzeń z serii Google Play Edition, które pracują w oparciu o ostatnią wersję Androida 4.4.

Najważniejsze funkcje launchera, które wymienia Google, to:

• Google Now na ekranie głównym – wyjątkowo łatwy dostęp do potrzebnych informacji w odpowiedniej chwili.
• Wystarczy powiedzieć „OK Google”, będąc na ekranie głównym – potem wypowiedz wyszukiwane hasło lub powiedz, co chcesz zrobić – wysłać SMS-a, wyznaczyć trasę czy posłuchać utworu (dostępne w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie).
• Szybsze wyszukiwanie – po kliknięciu pola wyszukiwania możesz od razu wpisać szukane hasło.
• Łatwy dostęp do ulubionych usług Google, takich jak Gmail, YouTube czy Mapy.
• Większy obszar wyświetlania – pasek stanu i nawigacji są teraz przezroczyste, więc tapeta zajmuje wszystkie piksele. Widać ją nawet po otwarciu szuflady aplikacji (jeśli urządzenie to umożliwia).
• Intuicyjne wybieranie tapet – wybierz dowolny obraz zapisany na urządzeniu lub w chmurze, umieść go odpowiednio i zobacz, jak będzie wyglądać, zanim go ustawisz.

Aplikacja dostępna jest w Google Play store.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij