Udostępnij
Tweetnij

Tablety Galaxy TabPRO i NotePRO 12.2 w przedsprzedaży. W jakich cenach?

W jednym z holenderskich sklepów uruchomiono sprzedaż tabletów z serii Galaxy TabPRO i modelu Galaxy NotePRO 12.2. Ceny? Nie stanowią większej niespodzianki.

Samsung Galaxy NotePRO 12.2

W jednym z holenderskich sklepów uruchomiono sprzedaż tabletów z serii Galaxy TabPRO i modelu Galaxy NotePRO 12.2. Ceny? Nie stanowią większej niespodzianki.

Przeczytaj koniecznie >> Najlepsze tablety internetowe zaprezentowane na CES 2014

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Samsung oficjalnie milczy w kwestii cen nowych tabletów, które zaprezentowano na CES. Tymczasem jeden z holenderskich sklepów – Tabletcenter.nl już uruchomił ich przedsprzedaż. Ceny przedstawiają się następująco:

  • Samsung Galaxy TabPRO 8.4 z Wi-Fi: €389
  • Samsung Galaxy TabPRO 10.1 z Wi-Fi: €479
  • Samsung Galaxy TabPRO 10.1 z LTE: €609
  • Samsung Galaxy TabPRO 12.2 z Wi-Fi: €649
  • Samsung Galaxy NotePRO 12.2 z Wi-Fi: €749

Ceny pozostałych modeli tabletów nie zostały jeszcze ujawnione, choć widnieją w sklepowym wykazie. Jak nietrudno zauważyć, ceny w Tabletcenter.nl pokrywają się z tymi, o których wcześniej raportował serwis Sammobile. Obyło się więc bez niespodzianek.

Z informacji ujawnionych w ofercie Tabletcenter.nl wynika, że najpierw na rynek trafi 12-calowy model tabletu i nastąpi to już w lutym. Z kolei Galaxy TabPRO 8.4 i 10.1 trafią do sprzedaży dopiero w marcu.

Źródło: tabletsmagazine.nl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij