Sony Xperia Z Ultra i Z1 otrzymują uaktualnienia do Androida 4.3

Marcelina Poznańska, 2013-12-16 15:37
3

Sony Xperia Z Ultra

Sony rozpoczął proces aktualizacji do Androida 4.3 Jelly Bean dla dwóch własnych smartfonów, w tym również phabletu Xperia Z Ultra.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sony już miesiąc temu zdradziło własne plany związane z aktualizacją oprogramowania urządzeń do Androida 4.4 Kit Kat oraz 4.3 Jelly Bean, a teraz rozpoczęło realizować obietnice.

Na oficjalnym blogu Sony poinformowano o rozpoczęciu procesu aktualizacji do Androida 4.3 Jelly Bean dla dwóch modeli urządzeń: smartfonu Xperia Z1 oraz tabletofonu Xperia Z Ultra. warto dodać, że drugi z telefonów doczekał się przy okazji między innymi aplikacji Smart Social Camera oraz nowych wersji innych programów, w tym Sony Apps oraz MyXperia.

Sony dodało, że uaktualnienie dla innych modeli urządzeń powinno zostać udostępnione już niedługo. W przyszłym roku możemy z kolei spodziewać się aktualizacji do Androida 4.4 Kit Kat. Również dla wymienionych wyżej smartfonów.

Źródło: Sony

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Android · · · · · · · · · ·
 • Bartek

  Kit Kat to Android 4.4 nie 4.3 co tutaj można wyczytać.

 • NOM

  JEZELI NIE WYKRYWA WAM AKTUALIZACJI Z POZIOMU TELEFONU TO WYSTARCZY POBRAC PROGRAM OD SONY NA KOMPUTER I ZMIENIC REGION NA WIELKA BRYTANIA.

  • tomasz

   Mi tak nie działa czemu?