Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 3 Lite. Masowa produkcja już ruszyła?

W sieci pojawiły się nowe plotki, jakoby odchudzony wariant Galaxy Note 3 już trafił do masowej produkcji. To oznacza, że od jego premiery rzeczywiście mogą nas dzielić już tylko tygodnie.

Smartfon Samsung Galaxy Note 3

W sieci pojawiły się nowe plotki, jakoby odchudzony wariant Galaxy Note 3 już trafił do masowej produkcji. To oznacza, że od jego premiery rzeczywiście mogą nas dzielić już tylko tygodnie.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koreański serwis ETNews informuje, że Samsung już uruchomił masową produkcję phabletu Galaxy Note 3 Lite. W raporcie czytamy, że Koreańczycy wierzą, iż nowy model będzie stanowić około 30% wśród sprzedanych urządzeń z linii Galaxy Note 3. Ile w tym prawdy? Tego nie wiemy, ale o tym przekonamy się z czasem. Samsung zapewne zaprezentuje ten tabletofon w styczniu lub w lutym, w trakcie większych targów, które wtedy się odbędą.

Warto dodać, że do tej pory Samsung sprzedał już ponad 10 milionów sztuk Galaxy Note 3, a od jego premiery nie upłynęły nawet 3 miesiące. Tańszy model z pewnością pozwoli osiągnąć Koreańczykom jeszcze lepsze wyniki sprzedaży.

Źródło: etnews

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij