Udostępnij
Tweetnij

Tablety Samsung GALAXY TAB 3 w zestawie z figurkami do gry Angry Birds Star Wars II

Firmy Samsung i Hasbro przygotowały ciekawą promocję dla wszystkich miłośników tabletów tej marki oraz wielbicieli gry Angry Birds Star Wars. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Promocja Samsung i Hasbro

Firmy Samsung i Hasbro przygotowały ciekawą promocję dla wszystkich miłośników tabletów tej marki oraz wielbicieli gry Angry Birds Star Wars. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry Angry Birds Star Wars II na iOS

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wystarczy zakupić tablet Samsunga z serii Galaxy Tab 3 w limitowanej edycji  (oferta dotyczy tabletów o wielkości 7- i 10 cali). Są one dostępne w sprzedaży z zestawami figurek postaci z gry Angry Birds Star Wars II i Telepodem. Do mniejszych modeli otrzymamy dwie figurki, do większych cztery.

W każdym z zestawów dodatkowo znajdziemy Telepod, umożliwiający nam przeniesienie rzeczywistych postaci do wirtualnej rozgrywki. Jak to zrobić podpowie Wam poniższy filmik:

Zapewne najbardziej interesująca sprawa to ceny. Za zestaw z tabletem Galaxy Tab 3 7.0 zapłacimy 699 PLN, zaś za Galaxy Tab 3 10.1 –  1.399 PLN. Szczegóły promocji dostępne są na stronie jej poświęconej: >> TUTAJ <<.

Źródło: Samsung

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij