Udostępnij
Tweetnij

Witryna KitKat z sekcją Androida. Niezbędny login

Witryna KitKat 01

KitKat uruchomił dodatkową sekcję na swojej witrynie internetowej. Niewątpliwie ma ona coś wspólnego z systemem Android i z jakichś powodów wymaga podania loginu i hasła użytkownika. Czym jest ta strona? Co umożliwia?

Przeczytaj koniecznie >> 7 najciekawszych aplikacji na Androida dla najmłodszych

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nietrudno się domyśleć, że jest ona powiązana z samym systemem Android 4.4 lub serwisem z nim powiązanym. Po wpisaniu w pasku adresu przeglądarki frazy”KitKat.com/Android” zostaje wyświetlone okno logowania. Uprzedzając ewentualne pytania – login i hasło przypisane do konta Android nie działają ;)

Oczywiście nie wiemy, przynajmniej oficjalnie, kiedy nastąpi premiera systemu Android 4.4 KitKat. Wszystko najprawdopodobniej wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych dni.

Witryna KitKat 02

Źródło: Phandroid

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij