Udostępnij
Tweetnij

Śmiesznie tanie gry w Humble Bundle 7 dla Androida

To już siódma edycja wyprzedaży gier. Po raz kolejny w jej ramach dostępne są gry dla systemów mobilnych, które możemy zakupić praktycznie za bezcen.

Humble Bumble 7

To już siódma edycja wyprzedaży gier. Po raz kolejny w jej ramach dostępne są gry dla systemów mobilnych, które możemy zakupić praktycznie za bezcen.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry LIMBO na iOS

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dla niewtajemniczonych, Humble Bumble to nie tylko strona sprzedająca gry. To również akcja, dzięki której pieniądze ze sprzedanych gier nie trafiają do ich wydawców czy dystrybutorów, a są przekazywane na instytucje pożytku publicznego. Na stronie umieszczono opcję wyboru kwoty jaką chcemy zapłacić za gry (tak, to my ją ustalamy!), a pod nią specjalne suwaki, którymi wybierzemy jaka kwota z zadeklarowanej sumy ma znaleźć się na koncie określonej fundacji.

Teraz najlepsze… Za pakiet 6 gier (aplikacje określone jako DRM free”) na platformy Android, Mac i Windows zapłacimy 6,25 USD. Nie jest to kwota minimalna, ale tyle musimy wyłożyć, aby otrzymać pełen pakiet 6 gier, odblokowując dwie z nich (za kwotę mniejszą od określonej jako średnia otrzymujemy tylko część gier – te, nieoznaczone na stronie zieloną kłódką). Za wspomnianą kwotę otrzymamy zatem cały pakiet, w skład którego wchodzą:

  • Worms Reloaded (Worms 2: Armageddon dla urządzeń z Androidem);
  • The Bard’s Tale;
  • Ticket to Ride (wraz z dodatkiem USA 1910 DLC);
  • Greed Corp;
  • Incredipede;
  • Anodyne.

Gratis do pakietu otrzymamy ścieżki dźwiękowe do gier (zwykle są to pliki w formacie .flac). Warto skorzystać, ponieważ zakup powyższych tytułów pojedynczo może normalnie kosztować około 75 dolarów. Serwis obsługuje płatności za pomocą kart kredytowych, a także w systemie PayPal i PayNow.

Po zakupy odsyłamy was na stronę promocji Humble Bumble, czyli > TUTAJ <.

Źródło: Informacja własna

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij