Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 3 również w wersji Dual SIM

Zgodnie z przewidywaniami, Samsung wprowadził do oferty (ale bez większego rozgłosu) również Galaxy Note 3 w wersji Dual SIM. Co ciekawe, ten model nie posiada blokady regionalnej.

Smartfon Samsung Galaxy Note 3

Zgodnie z przewidywaniami, Samsung wprowadził do oferty (ale bez większego rozgłosu) również Galaxy Note 3 w wersji Dual SIM. Co ciekawe, ten model nie posiada blokady regionalnej.

Przeczytaj koniecznie >> Samsung Galaxy Note 3 – oficjalna specyfikacja i galeria zdjęć

 

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowy wariant Galaxy Note 3, który wyposażono w dwa sloty na karty SIM dostępny jest wyłącznie na terenie Chin i kosztuje około 150 złotych (na nasze) więcej niż model z jednym slotem. Ponadto warto dodać, iż sercem tego modelu telefonu jest procesor Snapdragon 800.

Galaxy Note 3 Dual SIM ma pojawić się jeszcze w kilku innych państwach Azji, ale jego premiera na terenie Europy raczej nie jest przewidziana. Co jednak ciekawe, ten wariant smartfonu nie posiada blokady regionalnej, a więc jeśli zechcecie sobie go sprowadzić i korzystać z niego w Polsce, to nie powinno stanowić to żadnego problemu.

Tak na marginesie, przypominamy, że jeszcze tylko dwa dni czekamy na wasze sugestie związane z recenzją Galaxy Note 3.

Źródło: GSMArena

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij