Udostępnij
Tweetnij

Wyciekł Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note II (GT-N7100)

Testowy ROM Androida 4.3 dla Galaxy Note II (GT-N1700) nosi symbol N7100XXUEMI6. Skąd to wiemy? Stąd, że pojawił się on na forum tinhte.vn, a potem trafił na XDA. N7100XXUEMI6 to pierwszy ROM z najświeższym Androidem właśnie dla phabletu Samsunga.

Testowy ROM Androida 4.3 dla Galaxy Note II (GT-N1700) nosi symbol N7100XXUEMI6. Skąd to wiemy? Stąd, że pojawił się on na forum tinhte.vn, a potem trafił na XDA. N7100XXUEMI6 to pierwszy ROM z najświeższym Androidem właśnie dla phabletu Samsunga.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu o’Lofer JustTab C1041 IPS

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

To jednocześnie bardzo wczesny build, ponieważ jak oficjalnie wiadomo, Samsung rozpoczął testy Androida 4.3 dla Galaxy Note II zaledwie tydzień temu. Jednocześnie wiemy, że istnieją zaledwie trzy kompilacje buildu dla Note II..

W aktualizacji software do Androida 4.3 Samsung zmodernizował podstawowe elementy interfejsu użytkownika, które przypominają teraz bardziej te, znane z Galaxy S4/Note 3. (włączając w to sekcję ustawień). Samsung dodał sporo nowości, przy czym wiele z nich zaczerpnięto właśnie z Galaxy S4/Note 3. Samsung Knox i Samsung Wallet pojawiły się również w testowym buildzie.

Na dole zamieściliśmy kilka zrzutów nowego oprogramowania. W źródle natomiast znajdziecie instrukcję instalacji w języku angielskim, zaś poniżej poniżej dane ROMu i odnośnik do jego pobrania:

Model: GT-N7100
Kraj: Europa
Wersja: Android 4.3
Lista zmian: 1750609
Data buildu: piątek, 25 września 2013, 18:06:49 +0000
Kod produktu: OXA
PDA: N7100XXUEMI6
CSC: N7100OXAEMI6
MODEM: N7100XXUEMI6
Link do pliku: AP_N7100XXUEM16_CP_N7100XXEM16_CSC_N7100XAEM16_BY_WVAZ_DINK.zip (hasło: wagnervaz)

Ze swojej strony ostrzegamy:

  • Z uwagi na początkową fazę testów, w oprogramowaniu należy spodziewać się bugów tam i ówdzie, zatem zanim zaczniecie cokolwiek robić, najpierw skopiujcie ważne dane;
  • To oprogramowanie jest w wersji „pre-relase”, zatem nie jest oficjalnym firmware Samsunga (wiąże się z utratą gwarancji);
  • Wszelkie operacje na urządzeniu wykonujecie tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note II 01Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note II 02Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note II 03Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note II 04

Źródło: SamMobile

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij