Udostępnij
Tweetnij

Samsung potwierdza: Android 4.3 dla Galaxy Note 2 oraz S3 i S4 w tym roku

Na ten moment zapewne czekało sporo osób. Jeden z przedstawicieli Samsunga potwierdził, że Galaxy Note 2 oraz Galaxy S 3 i S 4 dostaną uaktualnienie do Androida 4.3 jeszcze w tym roku.

Logo Android 4.3 Jelly Bean

Na ten moment zapewne czekało sporo osób. Jeden z przedstawicieli Samsunga potwierdził, że Galaxy Note 2 oraz Galaxy S 3 i S 4 dostaną uaktualnienie do Androida 4.3 jeszcze w tym roku.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.3 Jelly Bean – przegląd nowości

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wczoraj wspominaliśmy wam, że Samsung już testuje Androida 4.3 Jelly Bean dla Galaxy Note 2 i uaktualnienie ma zostać udostępnione jeszcze w tym roku. I tak też się stanie.

Lee Don-joo – dyrektor do spraw strategii marketingu w Samsung Mobile powiedział, że dla Galaxy Gear (który wymaga do współpracy urządzenia z Androidem 4.3) zostanie zapewniona kompatybilność z Galaxy S 4 już w przyszłym miesiącu. Z kolei Galaxy S3 i Galaxy Note 2 mają otrzymać wsparcie przed końcem grudnia.

Tak więc wszystko jasne. Wiemy już kiedy mniej więcej spodziewać się Androida 4.3 Jelly Bean na wymienionych wyżej urządzeniach. Niewyjaśnioną kwestią pozostaje jednak uaktualnienie dla tabletów z serii Galaxy Tab 3. Na ten temat Samsung milczy.

Źródło: Korea Times

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij