Udostępnij
Tweetnij

Chrome 30 beta na Androida z domyślnie włączonym WebGL

Po stabilnym Chrome 29, o którym wspominaliśmy wam wczoraj, Google udostępniło wersję beta własnej przeglądarki na Androida z kolejnym numerkiem.

Google Chrome dla iOS

playstore

Po stabilnym Chrome 29, o którym wspominaliśmy wam wczoraj, Google udostępniło wersję beta własnej przeglądarki na Androida z kolejnym numerkiem.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję Chrome, już z numerem 30. W tym wydaniu na uwagę zasługują następujące nowości i udoskonalenia:

  • domyślnie włączono wsparcie dla WebGL, które odpowiada za przyspieszanie renderowania grafiki 2D i 3D. Możliwości API można wypróbować na specjalnym demo, które znajdziecie pod tym adresem;
  • dodano wsparcie dla DeviceMotion, które stanowi część API Device Orientation. To rozwiązanie w akcji można wypróbować pod tym adresem;
  • dodano rozszerzenia Media Source API, które pozwalają generować strumienie dla odtwarzanych multimediów.

Chrome 30 beta na Androida pobierzecie klikając na poniższy przycisk. Pamiętajmy jednak, że jest to rozwojowa wersja przeglądarki (ponadto zgodna tylko z Androidem 4.x), a więc nie wszystko może działać tak, jak powinno.

playstore

Źródło: Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij