Udostępnij
Tweetnij

Google Play Services 3.2 już dla wszystkich. Co nowego?

Google ukończyło proces aktualizacji Play Services do wersji z numerkiem 3.2. W tym wydaniu na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się narzędzia Android Device Manager.

Google Play Services

Google ukończyło proces aktualizacji Play Services do wersji z numerkiem 3.2. W tym wydaniu na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się narzędzia Android Device Manager.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.3 Jelly Bean. Przegląd nowości

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google już jakiś czas temu rozpoczęło dystrybuować użytkownikom Androida nową wersję usług Play Services, z numerem 3.2. Proces dobiegł końca i wszyscy mogą cieszyć się nowymi funkcjami. Jest ich niemało i warto tutaj wymienić:

  • dodano narzędzie Android Device Manager, o którym więcej przeczytacie tutaj;
  • dodano funkcję Photo Sphere, która pozwala przeglądać zdjęcia (na urządzeniach z Androidem 4.2 lub 4.3) w trybie kompasu;
  • udoskonalono logowanie do Google+;
  • pojawiło się dużo nowych interfejsów API, w tym związanych z lokalizowaniem oraz mapami.

Google Play Services dostępne jest w postaci aktualizacji, która pobierana jest automatycznie.

Źródło: Android Authority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij