Udostępnij
Tweetnij

Nowy YouTube na Androida oraz iOS już jest [aktualizacja]

Google rozpoczęło wdrażać duże uaktualnienie aplikacji YouTube dla Androida, które wprowadza nowe funkcje oraz odświeżony interfejs użytkownika.

YouTube App

Google rozpoczęło wdrażać duże uaktualnienie aplikacji YouTube dla Androida, które wprowadza nowe funkcje oraz odświeżony interfejs użytkownika.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma z Mounatin View udostępniła nową wersję aplikacji YouTube na Androida z numerkiem 5.0. Jak nietrudno się domyślić, w tym wydaniu pojawiło się naprawdę wiele nowości i udoskonaleń. Wśród nowych funkcji i zmian warto wymienić:

  • Nowy interfejs użytkownika oparty na kartach;
  • Wprowadzono nowe funkcje z zakresu multitaskingu, które pozwalają nam między innymi nawigować po aplikacji, gdy odtwarzamy wideo;
  • Dodano funkcje szybkiego dostępu do playlist, uploadowanych filmów, historii oraz ulubionych;
  • Dodano wyszukiwanie playlist;
  • Udoskonalono widok poziomy na tabletach;
  • Zmieniono ikonę aplikacji.

Obecnie nowy YouTube jest wdrażany i możecie nie widzieć jeszcze aktualizacji. Aplikację możecie jednak pobrać z serwisu Android Police.

Aktualizacja

Kilka godzin później Google udostępniło również odświeżoną aplikację YouTube na urządzenia z iOS. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij