Udostępnij
Tweetnij

XBMC na Androida z obsługą technologii AirPlay

Popularny kombajn multimedialny – XBMC, który od jakiegoś czasu jest dostępny również na Androida, doczekał się wsparcia dla strumieniowania poprzez AirPlay.

xbmc_play_to_controller1

Popularny kombajn multimedialny – XBMC, który od jakiegoś czasu jest dostępny również na Androida, doczekał się wsparcia dla strumieniowania poprzez AirPlay.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych bezpłatnych gier na Androida

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

XBMC od kilku miesięcy dostępny jest również na urządzenia pracujące w oparciu o Androida. Program z wersji na wersję otrzymuje coraz więcej ciekawych funkcji. Teraz z kolei, wraz z nową odsłoną pre-release, XBMC doczekał się wsparcia dla technologii AirPlay, która pozwali wam strumieniować multimedia z Androida do zgodnych z tym rozwiązaniem urządzeń (nie tylko tych pochodzących od Apple).

Wersje poglądowe XBMC na Androida możecie pobrać tutaj. Pamiętajcie jednak, że jest to rozwojowa wersja software, a więc nie pozbawiona błędów.

Źródło: xbmc

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij