Udostępnij
Tweetnij

Firefox 20.0 dla Androida do pobrania. Co nowego?

Stało się! Doczekaliśmy się kolejnej, już z numerkiem 20.0 odsłony Firefoksa na urządzenia pracujące w oparciu o Androida. Co tym razem dla fanów liska przygotowała Mozilla?

Stało się! Doczekaliśmy się kolejnej, już z numerkiem 20.0 odsłony Firefoksa na urządzenia pracujące w oparciu o Androida. Co tym razem dla fanów liska przygotowała Mozilla?

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych gier na tablet z Androidem

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Najnowsza odsłona przeglądarki Firefox dla Androida z numerkiem 20.0 debiutuje z następującymi nowościami oraz usprawnieniami:

  • Obniżono (już po raz kolejny) wymagania sprzętowe. Liska można uruchomić już na urządzeniach wyposażonych tylko w 384 MB pamięci RAM oraz wyświetlacza QVGA;
  • Dodano funkcję przeglądania w trybie prywatności w osobnych kartach (wcześniej wymagało ponownego uruchomienia okna przeglądarki);
  • Dodano wsparcie dla sprzętowego dekodowania formatów H.264/AAC/MP3 w urządzeniach pracujących w oparciu o Androida Gingerbread i Honeycomb;
  • Pojawiła się możliwość personalizowania najczęściej odwiedzanych stron na karcie about:home;
  • Usprawniono wyświetlanie miniatur stron w wersji przeglądarki na tablety.

Firefoksa 20.0 dla Androida możecie pobrać pod tym adresem.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij