Udostępnij
Tweetnij

Seagate udostępnia aplikację GoFlex dla Androida

Totalnie bezprzewodowy dysk marki SeagateGoFlex Satellite doczekał się właśnie dedykowanej aplikacji dla urządzeń z Androidem na pokładzie.

Totalnie bezprzewodowy dysk marki SeagateGoFlex Satellite doczekał się właśnie dedykowanej aplikacji dla urządzeń z Androidem na pokładzie.

Dysk Seagate GoFlex Satellite jest z pewnością ciekawym urządzeniem na rynku napędów zewnętrznych. Producent pozbawił dysku jakichkolwiek kabli. Transmisja danych odbywa się drogą bezprzewodową, a urządzenie zasilane jest z baterii. Oczywiście za takie wygody musimy zapłacić – niemało, bo aż 200 dolarów za wersję  o pojemności 500 GB.

Producent poinformował o udostępnieniu bezpłatnej aplikacji dla urządzeń z Androidem – GoFlex Media, która pozwala w prosty sposób strumieniować i zarządzać danymi na dysku. Aplikację pobierzecie w Android Market. Wymagany jest system w wersji co najmniej 2.2.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij