Smartwatch Hykker Chrono 2 od poniedziałku w sklepach Biedronka

Katarzyna Dąbkowska, 2017-05-11 13:02
0

Sieć Biedronka poinformowała, że od poniedziałku, czyli 15.05, klienci przybywający do sklepów będą mogli zakupić smartwatch Hykker Chrono 2. Urządzenie jest tanie i można je będzie kupić za jedyne 159 zł. Sprzęt wyposażony jest w wyświetlacz IPS o przekątnej 1,54 cala i, co najważniejsze, slot na kartę SIM, co pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń bez konieczności posiadania smartfona.

Od poniedziałku, 15 maja, w sklepach sieci Biedronka będzie dostępny nowy smartwatch. Hykker Chrono 2 pewnie spodoba się tym użytkownikom, którzy nie lubią wydawać dużo pieniędzy na nowe technologie. Będziemy go mogli zakupić za jedyne 159 zł.

hykker chrono 2

Smartwatch wyposażony jest w wyświetlacz IPS o przekątnej 1,54 cala. Posiada również baterię o pojemności 260 mAh. Producent twierdzi, że dzięki pojemności akumulatora sprzęt może wytrzymać do 72 godzin pracy w trybie czuwania. Jedną z najlepszych cech smartwatcha jest to, że posiada slot na kartę SIM. Oznacza to, że można odbierać na nim połączenia telefoniczne czy wysyłać SMS-y bez konieczności noszenia ze sobą telefonu.

Nie znaczy to jednak, że nie można go parować z innymi urządzeniami. Smartwatch ma Bluetooth, dzięki czemu działa ze smartfonami. Działa jednak również z tabletami. Poza tym urządzenie posiada czytnik kart microSD do 32 GB. Smartwatch ma zamkniętą, metalową kopertę, a także metalowe paski. Poza tym zastąpić nim można opaskę fitness. Ma możliwość monitorowania aktywności użytkownika. Ma także funkcję robienia zdjęć, dzięki wbudowanemu aparatowi. Urządzenie działa ze smartfonami z Androidem 4.3 i nowszym. Będzie dostępne w trzech kolorach – czarnym, niebieskim i czerwonym.

Hykker Chrono 2 – najważniejsze cechy

  • wyświetlacz IPS o przekątnej 1,54 cala
  • bateria – 260 mAh (72h godziny pracy w trybie czuwania)
  • slot na kartę SIM
  • czytknik kart microSD (do 32 GB)
  • metalowa koperta i silikonowy pasek
  • trzy wersje kolorystyczne – czarny, czerwony i niebieski
  • kompatybilność z Android 4.3 i nowszym

Źródło: Biedronka

The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Akcesoria · · · · · · · · ·