Udostępnij
Tweetnij

Mamy opaskę ART AOS-01B i rozpoczynamy testy

Opaska ART AOS-01B SMART Fitness to kolejne urządzenie firmy ART, a jednocześnie kolejna opaska typu fit, która trafiło do nas na testy.

Opaska ART AOS-01B SMART Fitness to kolejne urządzenie firmy ART, a jednocześnie kolejna opaska typu fit, która trafiło do nas na testy.

Nie tak dawno mieliście okazję do zapoznania się z recenzją chyba najbardziej rozbudowanej opaski fit na rynku, Samsung Gear Fit 2. Tym razem „na tapecie” mamy kolejne urządzenie, opaskę ART AOS-01B SMART Fitness, która będzie konkurować z Mi Band 2. Nowa opaska Art kosztuje 199 złotych i zamierzamy przyjrzeć się jej z bliska.

DSC_0957_00002

ART AOS-01B SMART Fitness – specyfikacja techniczna:

  • Rodzaj urządzenia: Opaska z pulsometrem,
  • Wymagania systemowe: Android 5.0+ lub iOS 7.1+,
  • Wyświetlacz: OLED 72 x 36 pikseli,
  • Bateria: 110mAh li-poli,
  • Sensor: Nordic NRF51822,
  • Inne cechy: Wodoodporność w klasie IP65 – odporna na zachlapania,
  • Inne cechy: Pomiar tętna, krokomierz, dystans, kalorie, stoper, monitoring snu.

Wprawdzie na pokładzie nie ma modułu GPS, jednak niejako w zamian, otrzymujemy wbudowany pulsometr.

Zanim przystąpimy do testów, chcemy Wam zaproponować współudział w przedsięwzięciu. Propozycje tego, co mamy sprawdzić, czemu szczególnie się przyjrzeć, przedstawiajcie w komentarzach do niniejszej zajawki lub przesyłajcie na adres mailowy naszej redakcji, w temacie wiadomości wpisując „ART AOS-01B SMART Fitness”. Zapraszamy!

DSC_0956_00001

 

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij