Udostępnij
Tweetnij

Razer Mechanical Keyboard Case – klawiatura dla iPada Pro

Razer Mechanical Keyboard Case to nowa klawiatura dla iPadów Pro, która charakteryzuje przede wszystkim bardzo dobrą siłą nacisku wynoszącą 70 g.

Razer Mechanical Keyboard Case to nowa klawiatura dla iPadów Pro, która charakteryzuje przede wszystkim bardzo dobrą siłą nacisku wynoszącą 70 g.

Jeśli jesteście posiadaczami iPada Pro, ale męczy Was korzystanie z tabletu bez podstawek, ze swoją ciekawą ofertą wychodzi amerykański producent. Firma stworzyła Razer Mechanical Keyboard Case, czyli klawiaturę mechaniczną do iPada Pro. Innymi słowy – zmieni ona tablet w laptopa.

Mechanical Keyboard Case jest matowy i czarny. Doczepiane etui sprzętu zostało stworzone z poliwęglanu. Podczas pisania sprzęt jest wspierany przez metalową podpórkę. Połączenie z dołączoną klawiaturą odbywa się tutaj z pomocą modułu Bluetooth, a nie interfejsu Smart Connector.

Razer iPad Pro

Ciekawą sprawą ma być tutaj reakcja na nacisk, która będzie wynosiła 70 gramów. Jest bardzo satysfakcjonujący wynik, jak na doczepianą klawiaturę. Podobny do tych, jakie dają pełnoprawne, duże klawiatury do PC. Każdy klawisz ma mieć też osobne podświetlenie, które można regulować aż w 20 różnych stopniach.

Razer zapewnia, że z podświetleniem ustawionym na najwyższym poziomie klawiatura będzie w stanie wytrzymać 10 godzin bez konieczności podłączenia do gniazdka. Jeśli zaś wyłączyć podświetlenie – ma działać nawet do 600 godzin bez ładowania.

Jeśli jesteście zainteresowani produktem, możecie go już zakupić. Cena urządzenia wynosi 189 euro, czyli około 830 zł. Jest to spory koszt, jednak nowy produkt wydaje się być wart swojej ceny.

razer ipad pro 1

razer ipad pro 3

razer ipad pro 4

razer ipad pro 5

Źródło: Razer

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij