Udostępnij
Tweetnij

Testujemy opaskę Samsung Gear Fit 2. Co chcecie wiedzieć?

Do naszej redakcji trafiło jedna z nowinek na rynku akcesoriów do urządzeń przenośnych – opaska Samsung Gear Fit 2. Właśnie rozpoczynamy testy tego urządzenia.

Do naszej redakcji trafiło jedna z nowinek na rynku akcesoriów do urządzeń przenośnych – opaska Samsung Gear Fit 2. Właśnie rozpoczynamy testy tego urządzenia.

Kolorowy wyświetlacz, wbudowany moduł GPS to nie jedyne funkcje nowego akcesorium koreańskiego potentata. Samsung Gear Fit 2 ma być urządzeniem wszechstronnym, pozwalającym na więcej niż dotychczas było to możliwe w przypadku opasek.

Samsung_GearFit2

Oprócz dość bogatego wyposażenia, Gear Fit 2 spełnia wymagania norm IP68, zaś do współpracy wymaga dowolnego urządzenia (niekoniecznie ze stajni Samsunga) pod dwoma warunkami: że pracuje ono pod kontrolą Androida w wersji przynajmniej 4.4 i posiada co najmniej 1,5 GB pamięci RAM. Zanim przystąpimy do testów, chcemy Was zapytać o to, czemu mamy się dokładniej przyjrzeć, na co zwrócić uwagę, co szczególnie uważnie przetestować. Propozycje wpisujcie w komentarzach do niniejszej zajawki. Recenzja wkrótce, zapraszamy!

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij