Udostępnij
Tweetnij

Strona Android Wear z nowym wyglądem

Strona Android Wear otrzymała nowy wygląd. Chwilowo możemy go zobaczyć jedynie w wersji przeznaczonej dla użytkowników z USA. Bardzo możliwe, że niedługo nowy wygląd strony zostanie wprowadzony również w wersji polskiej.

Chcecie zakupić nowy zegarek działający pod kontrolą Androida? Ale jeszcze nie wiecie dokładnie, jaki wybrać? Najlepszym sposobem na dobranie sobie takiego zegarka jest udanie się na stronę Android Wear, gdzie znajdziemy ciekawe modele różnych producentów. Teraz strona ta dodatkowo dostała nowy wygląd nadający jej bardziej interaktywny charakter.

strona_android_wear

Zmieniło się naprawdę dużo. Przede wszystkim inna jest kolorystyka strony, skupiająca się bardziej wokół błękitnych i pastelowych kolorów. Poza tym, jak już wspomniałam, wersja ta jest bardziej interaktywna niż poprzednia. Najeżdżając na wybrany przez nas zegarek możemy się dowiedzieć czegoś więcej o jego producencie oraz modelu. Niżej natomiast pojawił się pasek proponujący wypróbowanie poszczególnych aplikacji na naszym smartwatchu. Kiedy najedziemy na ikonę aplikacji, screen na zegarku zmienia się. Zmienił się także obrazek otwierający na stronie.

Nowy wygląd strony jest, niestety, dostępny jedynie w wersji dla Stanów Zjednoczonych. Jeśli chcecie ją zobaczyć, wystarczy wejść na polską wersję strony Android Wear, a następnie zmienić język wyświetlania na dole strony z Polska-polski na United States – English.

Źródło: Android Wear, AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij