Udostępnij
Tweetnij

Apple TV 4. generacji we wrześniu, ale bez usługi TV?

John Paczkowski z Buzzfeed raportuje, że Apple rzeczywiście zamierza zaprezentować nowe Apple TV (4. generacji) we wrześniu. W trakcie tej samej konferencji, na której zobaczymy nowe iPhone’y.

pilotp

John Paczkowski z Buzzfeed raportuje, że Apple rzeczywiście zamierza zaprezentować nowe Apple TV (4. generacji) we wrześniu. W trakcie tej samej konferencji, na której zobaczymy nowe iPhone’y.

Apple TV wręcz prosi się o odświeżenie. 3. generacja urządzenia ma już ponad 3 lata i wiemy, że Apple przygotowuje nowe Apple TV, ale jego premiera jest przesuwana. Tymczasem John Paczkowski z Buzzfeed informuje, że firma z Cupertino zaprezentuje nowe Apple TV już we wrześniu – w trakcie konferencji, gdzie będą prezentowane nowe iPhone’y.

Nowe Apple TV ma mieć inny wygląd niż obecna generacja gadżetu. Nie to jednak jest najważniejsze. Urządzenie ma pracować pod kontrolą procesora A8 i będzie miało własny sklep App Store, gdzie deweloperzy będą mogli umieszczać własne aplikacje i gry. Poza tym spodziewamy się integracji z Siri oraz nowego pilota zdalnego sterowania, który ma mieć gładzik.

Paczkowski dodaje, że wraz z nowym Apple TV nie powinniśmy jednak spodziewać się nowej usługi telewizyjnej od Apple, na temat której plotki krążą po sieci od miesięcy. Usługa ma pojawić się później i jest mało prawdopodobne, że nastąpi to w tym roku.

źródło: buzzfeed

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij