Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi uruchomi 19 maja własny sklep w Niemczech, Francji, USA i Wielkiej Brytanii

W końcu! Chińczycy z Xiaomi oficjalnie wkraczają na teren Europy. Już 19 maja rusza sklep internetowy firmy, który będzie realizował zamówienia w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

mi-shop

W końcu! Chińczycy z Xiaomi oficjalnie wkraczają na teren Europy. Już 18 maja rusza sklep internetowy firmy, który będzie realizował zamówienia w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Już 19 maja Xiaomi otworzy własny sklep internetowy w kilku państwach Europy. Niemniej, firma na razie na Starym Kontynencie nie będzie sprzedawać własnych smartfonów. Na tego typu urządzenia trochę jeszcze sobie poczekamy. Co więc będziemy mogli zakupić od Xiaomi? Następujące produkty (w nawiasach ceny):

  • opaskę fitness Mi Band ($15)
  • Słuchawki Mi ($80)
  • Mi Power Bank o pojemności 5000 mAh ($10)
  • Mi Power Bank o pojemności 10400 mAh ($14)

Zamówienia mają być realizowane w ciągu 7 dni. Sklep internetowy na początku będzie działał w wersji beta, a więc to oznacza, że będzie testowany, a sprzedaż ma odbywać się w ramach błyskawicznych ofert, z których słynie Xiaomi. Kto pierwszy, ten lepszy.

Smartfony Xiaomi dostępne są oficjalnie tylko na kilku rynkach, a jednym z nowych w tym roku będzie Brazylia, gdzie firma zamierza uruchomić sprzedaż w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

źródło: liliputing

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij