Udostępnij
Tweetnij

ASUS ZenWatch 2. generacji z baterią, która wytrzyma tydzień?

Pierwszy ZenWatch jest jednym z ciekawszych smartwatchy, głównie za sprawą ładnej stylistyki. Tymczasem JK Shin zdradził, że kolejna odsłona zegarka może mieć baterię, która wytrzyma na baterii aż siedem dni.

ASUS ZenWatch

Pierwszy ZenWatch jest jednym z ciekawszych smartwatchy, głównie za sprawą ładnej stylistyki. Tymczasem Jonney Shih zdradził, że kolejna odsłona zegarka może mieć baterię, która wytrzyma na baterii aż siedem dni.

ZenWatch jest ciekawym smartwatchem i wyróżnia się bardzo ładną stylistyką. Niemniej, jak inne, podobne zegarki wymaga ładowania baterii co najmniej raz na dwa dni. To może jednak się zmienić wraz z kolejną generacją urządzenia. Jonney Shih w trakcie imprezy podsumowującej 2014 rok ASUS-a powiedział następujące słowa: „…jako urządzenie towarzyszące, jednostka centralna oraz oprogramowanie mogą zostać uproszczone, co powinno pozwolić na użytkowanie zegarka na jednym naładowaniu przez siedem dni, zamiast tylko przez dwa.”

Co to oznacza? Nic innego jak to, że ZenWatch 2 może otrzymać zupełnie inne oprogramowanie oraz być może słabszy procesor, co w konsekwencji rzeczywiście może przełożyć się na dłuższy czas pracy na baterii. Na nowy zegarek od ASUS-a jednak trochę sobie poczekamy. Z informacji przekazanych wcześniej wynika, że kolejna generacja smartwatcha zostanie zaprezentowana w trzecim kwartale. Być może dopiero na targach IFA 2015.

źródło: focustaiwan

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij