Udostępnij
Tweetnij

Google Glass z procesorem Intela już w 2015 roku

The Wall Street Journal informuje, że Google zamierza wyposażyć własne okulary w procesor od Intela. Premiera urządzenia ma odbyć się w przyszłym roku.

Google Glass

The Wall Street Journal informuje, że Google zamierza wyposażyć własne okulary w procesor od Intela. Premiera urządzenia ma odbyć się w przyszłym roku.

Jeśli wierzyć plotkom, to Google podpisało porozumienie z Intelem, na mocy którego w Google Glass zostaną wykorzystane podzespoły od Intela. W tym będzie to przede wszystkim procesor. Obecnie jest to jednostka od Texas Instruments. The Wall Street Journal informuje, że premiera odświeżonego akcesorium odbędzie się w 2015 roku.

Intel już od dłuższego czasy wykazuje zainteresowanie urządzeniami noszonymi. Warto tu wspomnieć o samrt watchu Fossil czy opasce MICA. Nawiązanie współpracy z Google nie powinno więc dziwić.

źródło: WSJ

Którą z polskich marek tabletów cenisz sobie najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij