Udostępnij
Tweetnij

Apple czeka z premierą iWatch, gdyż użytkowników nie interesują zegarki?

Endeavour przeprowadziło ciekawe badanie, z którego wynika, że osoby kupujące smart watche wcale nie wykazują nimi większego zainteresowania i często pozbywają się ich po kilku miesiącach.

Wearables - fail

Endeavour przeprowadziło ciekawe badanie, z którego wynika, że osoby kupujące smart watche wcale nie wykazują nimi większego zainteresowania i często pozbywają się ich po kilku miesiącach.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wiemy od dłuższego czasu o tym, że Apple przygotowuje własnego smart watcha. Mimo wszystko firma z Cupertino nie spieszy się z wprowadzeniem takiego akcesorium do oferty. Całkiem możliwe, że Apple doskonale wie co robi.

Badanie przeprowadzone przez Endeavour wykazało, że ponad połowa Amerykanów, którzy kupili inteligentny zegarek już go nie używa. Mało tego, bo mniej więcej co trzecia osoba pozbyła się własnego smart watcha po sześciu miesiącach od zakupu. The Guardian informuje, że niedawno na na brytyjskim eBayu można było znaleźć około 900 aukcji, na których ludzie „pozbywali” się Galaxy Gear.

To oznacza, że użytkownicy niespecjalnie są zafascynowani tego typu gadżetami. Mimo wszystko w tym roku spodziewamy się znacznie lepszych zegarków. Między innymi pracujących pod kontrolą Android Wear i… być może rzeczonego iWatch.

Źródło: The Guardian

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij