Udostępnij
Tweetnij

Google Glass wkrótce z Androidem 4.4 Kit Kat

Okulary Google, które obecnie pracują w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich, w niedługim czasie mają doczekać się nowego oprogramowania bazującego na Kit Kacie.

Google Glass

Okulary Google, które obecnie pracują w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich, w niedługim czasie mają doczekać się nowego oprogramowania bazującego na Kit Kacie.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów dla tabletów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Już w niedługim czasie Google udostępni kolejne uaktualnienie dla własnych okularów, które oznaczone jest ciągiem znaków „XE14”, a przy okazji ujawniono kolejne detale związane z przyszłymi aktualizacjami. Zacznijmy jednak od tego, że „XE14” miało być wydane w zeszłym miesiącu. Niestety, doszło do opóźnienia w terminarzu. Google przekazało, że aktualizacja nie była gotowa na czas, ale wkrótce zostanie udostępniona.

Teresa Z na forum Glass Community przekazała informacje, że w niedługim czasie okulary rozstaną się z Androidem Ice Cream Sandwich i Google od razu przeskoczy do Androida 4.4 Kit Kat. To oznacza, że Google Glass będą pracować w oparciu o najaktualniejsze wydanie systemu i przy okazji doczekają się wsparcia dla wielu nowych technologii. Kiedy możemy spodziewać się software z Kit Katem dla Google Glass? Tego niestety firma z Mountain View nie zdradziła.

Źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij