Udostępnij
Tweetnij

TAN1 Amped Adapter – zwiększ zasięg WiFi (wideo)

Nie ma znaczenia, czy posiadacie notebooka, urządzenie konwertowalne, czy tablet z Windows 8 na pokładzie. W każdym z tych przypadków, prezentowane urządzenie może okazać się nieodzowne, gdy zaczynacie tracić zasięg sieci bezprzewodowej.

Nie ma znaczenia, czy posiadacie notebooka, urządzenie konwertowalne, czy tablet z Windows 8 na pokładzie. W każdym z tych przypadków, prezentowane urządzenie może okazać się nieodzowne, gdy zaczynacie tracić zasięg sieci bezprzewodowej.

Przeczytaj koniecznie >> Tablet – kupić z Wi-Fi czy 3G?

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Niejednokrotnie mogliście się przekonać, że korzystając z dowolnego urządzenia z modułem WiFi, musieliście liczyć się z jego ograniczonym zasięgiem. Szczególnie, jeśli korzystaliście z niego w budynkach, a zwłaszcza w tych, wykonanych z żelbetonowej płyty.

TAN1 Amped Wireless High Power Wi-Fi Adapter, to urządzenie, które ma wydatnie zwiększyć zasięg łączności bezprzewodowej waszego tabletu, czy notebooka. Jak to działa? Moduł TAN1 posiada dwie wbudowane anteny oraz dwa wzmacniacze sygnału o mocy 600mW każdy. Wystarczy, za pomocą specjalnego klipsa, przypiąć go do tabletu, czy matrycy notebooka, następnie podpiąć do portu USB (bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania) i voilà.

TAN1 współpracuje z każdym urządzeniem pracującym pod kontrolą systemu Windows 8. Jak zapewnia producent, zwiększa ponad trzykrotnie nominalny zasięg łączności bezprzewodowej współpracującego z nim urządzenia. Cena? 59,99 dolara. TAN1 jest już dostępny w sklepach.

Poniżej wideo prezentujące możliwości adaptera:

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij