Samsung Galaxy Note 8 – podsumowanie informacji o nowym flagowcu Samsunga na wideo

Redakcja Tablety.pl, 2017-07-16 11:36
3

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany już za nieco ponad miesiąc. Tymczasem na temat nadchodzącego flagowca z piórkiem S Pen już teraz wiemy naprawdę sporo. Samsung Galaxy Note 8 będzie prawdopodobnie najlepszym smartfonem Koreańczyków w historii. Będzie też bardzo drogi, a tymczasem zobaczmy, co już o nim wiemy.

Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy S9

Samsung miał wielkiego pecha w przypadku Galaxy Note 7. Smartfon w wyniku licznych problemów z zapalającymi się akumulatorami został wycofany z rynku. Co prawda, niedawno, jak feniks z popiołów, powrócił na rynek pod nazwą Samsung Galaxy Note Fan Edition. Wiemy jednak, że ten telefon nie trafi do sprzedaży na polskim rynku. U nas ostatnio dostępnym flagowcem z piórkiem S Pen był Note 4 z 2014 roku. Dlatego w kraju tak naprawdę wypatrujemy modelu Samsung Galaxy Note 8.

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany w drugiej połowie przyszłego miesiąca i ostatnie plotki, ale jeszcze niepotwierdzone, sugerują, że premiera odbędzie się na konferencji Unpacked w Nowym Jorku, która planowana jest na 23 sierpnia. Na potwierdzenie tej daty pewnie jeszcze poczekamy kilka tygodni, ale sam smartfon nie ukrywa przed nami już zbyt wielu tajemnic. W zasadzie na jego temat wiadomo już całkiem sporo.

Samsung Galaxy Note 8 wizualnie będzie bardzo podobny do Galaxy S8+, ale będzie nieco większy. Otrzyma ekran o przekątnej 6,3 cala. Względem modeli S8 ma wyróżniać się nie tylko dołączonym piórkiem S Pen. Najważniejszą nowością będzie podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy, którego jeden obiektyw ma być teleobiektywem. Producent długo pracował nad nową kamerą i nie będzie chciał jej opóźniać do premiery modeli S9 i S9+, które zobaczymy w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ta pojawi się w tegorocznym flagowcu z S Pen. Po to, aby telefon był atrakcyjniejszy względem konkurencji, a więc przede wszystkim nowych iPhone’ów, których premiera odbędzie się we wrześniu.

Na poniższym wideo Jacek opowie wam o tym, czego możemy spodziewać się wraz ze smartfonem Samsung Galaxy Note 8. Dajcie znać, czy podobał wam się ten film. Jeszcze niżej widzicie przypuszczalne dane techniczne nowego telefonu Koreańczyków, które bazują na dotychczasowych przeciekach.

Samsung Galaxy Note 8 – dane techniczne

Android · Samsung · Smartfony · · · · · · · · ·
 • Maciej Kotarba

  Jeśli faktycznie dadzą mniejszą baterie niż w S8+, to przyznam szczerze że będe rozczarowany i odpuszcze sobie przesiadke…

  • Adrian

   Dadzą. Evleaks rzadko się myli

   • Maciej Kotarba

    Właśnie to mnie najbardziej boli ;)