Dział: Akcesoria

Xiaomi Huami Amazfit 2

Amazfit 2 to nowy smartwatch Huami, które powiązane jest z chińskim gigantem Xiaomi. Zegarek z pewnością jest ciekawy i wyróżnia się 1,34-calowym ekranem o rozdzielczości 320 x 300 pikseli. Ma też wbudowany pulsometr oraz odbiornik GPS. Producent chwali się, że urządzenie może wytrzymać na baterii nawet pięć dni, a wszystko to w niskiej cenie.

Apple AirPort Express

Apple nie zapomniało o użytkownikach stacji bazowych AirPort Express, Extreme oraz Time Capsule. Firma z Cupertino udostępniła nową aktualizację firmware dla tych urządzeń, gdzie załatano groźne luki związane z bezpieczeństwem. Nowe oprogramowanie rozwiązuje m.in. problemy z podatnościami na KRACK i Broadpwn.

xiaomi earphone 3

Chiński gigant, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pokazał nowe słuchawki. Xiaomi Earphone 3 już pojawiły się na chińskim rynku i można je zakupić w cenie 299 juanów, czyli ok. 160 zł. Słuchawki umożliwiają redukcję dźwięku o 20 dB. Będą się zatem dobrze nadawać do hałaśliwych miejsc, takich jak metro.

xiaomi słuchawki

Xiaomi niedługo zapowie nowe słuchawki. Aktualnie niewiele o nich wiadomo prócz tego, że oficjalną zapowiedź chińska firma planuje na 12 grudnia. Słuchawki będą miały również funkcję wyciszania dźwięków z zewnątrz. Nie wiadomo jednak, jakie będą to dokładnie urządzenia. Chodzi najprawdopodobniej o linię Piston.

Telewizor Hykker LED TV 32 Biedronka opinie

Biedronka rusza z ofertą sprzętową. Już jutro w popularnym dyskoncie znajdziecie telewizor Hykker LED TV 32″ Full HD, który będzie dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co prawda, nie jest to urządzenie, które powala specyfikacją techniczną, a telewizor o prostszym wyposażeniu, ale niska cena sprawi pewnie, że będzie cieszyć się zainteresowaniem.

Samsung Galaxy S9 akcesoria

Samsung Galaxy S9 oraz S9+ są coraz bliżej premiery i kolejne dni przynoszą nam coraz więcej informacji. Tym razem jest to wykaz akcesoriów, które producent zamierza wprowadzić wraz z nowymi smartfonami. Wśród nich jest wiele dotychczasowych etui, ale pojawia się także jedno nowe o nazwie Hyperknit Cover.

Dex Pad dla Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i S9+ zbliżają się wielkimi krokami i już wcześniej pojawiły się plotki, jakoby miały zadebiutować z nową stacją DeX. Możliwe, że poznaliśmy jej nazwę. GalaxyClub twierdzi, że to Dex Pad. Stacja ma pozwolić na znacznie więcej niż pierwowzór. Będzie możliwe płaskie położenie smartfona, którego będzie można wykorzystać m.in. w roli gładzika.