Dział: Akcesoria

Apple HomePod Samsung głośnik Bixby

Apple zaprezentowało głośnik HomePod w trakcie konferencji WWDC 2017. Wielu sceptyków stwierdziło, że to urządzenie nie odniesie sukcesu. Głównie z racji wyższej ceny niż za głośniki konkurencji. Tymczasem co innego zdaje się sugerować badanie przeprowadzone na dotychczasowych klientach Apple’a. 19% z nich twierdzi, że kupi to urządzenie.

Nokia Active Wired Earphones

Firma HMD Global Oy poinformowała, że na rynku pojawią się dwie nowe wersje słuchawek sygnowane marką Nokia – jedne będą bezprzewodowe, drugie będą działały z jackiem 3,5 mm. Nokia Active Wireless Headphones oraz Active Wired Headphones nie mają jeszcze ustalonej daty premiery i ceny. Wyglądają jednak ciekawie.

Apple HomePod Samsung głośnik Bixby

Samsung nie chce być gorszy od Apple’a, który w tym tygodniu zaprezentował inteligentny głośniki HomePod. Ten co prawda nie jest jeszcze gotowy do debiutu i trafi na rynek w grudniu. Samsung widzi jednak tutaj także miejsce dla siebie. Koreańczycy szykują podobne urządzenie z asystentem Bixby, którego znamy z Galaxy S8.

Apple HomePod glośnik Siri WWDC 2017

HomePod to inteligentny głośnik z asystentką Siri, który Apple zaprezentowało dziś w trakcie konferencji WWDC 2017. Urządzenie nie jest jeszcze gotowe i nie będzie tanie. Sprzedaż HomePod na wybranych rynkach rozpocznie się dopiero w grudniu. Apple ujawniło jednak najciekawsze cechy urządzenia, jak i jego cenę.

xiaomi adapter

Xiaomi wprowadziło w sprzedaży nową przejściówkę. USB-C To Mini Display Port Multi-Function wyposażono w cztery porty – Mini DisplayPort, drugim jest standardowy port USB typu C, a trzecim i czwartym USB typu A. Aktualnie Xiaomi udostępniło adapter jedynie w sklepie Mi za 149 juanów, czyli około 80 zł.

Samsung Gear Fit 2 dostał aktualizację wprowadzającą kilka niewielkich, aczkolwiek znaczących zmian. Na liście znalazły się między innymi usprawnienia w wykrywaniu ćwiczeń, dodatkowe opcje w dostępne trybie biegania, a także modyfikacje w monitorowaniu snu. Samsung już udostępnił uaktualnienie do pobrania.

Samsung Gear VR Oculus Chromecast

Oculus dodał wsparcie we własnej aplikacji dla gogli Samsung Gear VR wsparcie dla przystawki Chromecast. W ten sposób w bardzo prosty sposób możecie udostępnić to, co widzicie w goglach do wirtualnej rzeczywistości bezpośrednio na telewizor czy inny ekran. Po chwili znajomi zobaczą to samo, co wy w założonych okularach.