Dział: Akcesoria

Samsung Gear Fit 2 Pro

Samsung Gear Fit 2 Pro to nowa opaska dla aktywnych, którą przygotowują Koreańczycy. Urządzenie zapewne zadebiutuje w trakcie berlińskich targów IFA 2017. Tymczasem już teraz poznaliśmy cenę gadżetu i ta będzie wyższa od ceny zeszłorocznej opaski. Na szczęście, tylko nieznacznie, ale u nas to i tak pewnie przełoży się na wzrost ceny o 100 złotych.

Apple Watch series 3

Apple Watch series 3 zobaczymy już pewnie w przyszłym miesiącu. Wiemy, że smartwatche mają być dostępne z wbudowanymi modemami LTE, które zapewnią łączność w sieciach komórkowych. Czy jednak pozwolą na wykonywanie rozmów telefonicznych bez parowania z iPhone’em? Najpewniej nie, ale rozmowy głosowe VoIP zapewne będą wspierane.

Apple Watch series 3

Apple Watch series 3 zostanie zaprezentowany prawdopodobnie w przyszłym miesiącu. Jeśli jednak spodziewacie się, że gigant z Cupertino porzuci prostokątny design smartwatchy z watchOS na rzecz czegoś bliższego tradycyjnym zegarkom, to najpewniej trzeba będzie obejść się smakiem. Nowe informacje sugerują, że design będzie zbliżony do tego, co znamy obecnie.

Samsung Gear Fit 2

Samsung Gear Fit 2 Pro i Samsung Gear Sport to dwa nowe urządzenia wearables, których premiery spodziewamy się w trakcie niemieckich targów IFA 2017. Premiera musi już być naprawdę blisko, bo oba gadżety są już certyfikowane, a nową opaskę Gear Fit dostrzeżono nawet na stronie pomocy producenta, choć ta na razie jest pusta.

ikea żarówki

IKEA, po lekkim zamieszaniu odnośnie informacji o integracji z Apple HomeKit, Google Home or Amazon Alexą, poinformowała oficjalnie, że wsparcie dla tych trzech rozwiązań będzie dostępne dopiero od jesieni. IKEA nie podała jednak żadnych konkretnych dat. Aktualnie żarówki Tradfri można kontrolować z pomocą pilota i aplikacji.

Motorola Stream słuchawki bezprzewodowe

Motorola Stream trafiły do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Są to nowe słuchawki bezprzewodowe, które będą idealne dla użytkowników ceniących sobie niewielkie kształty. Urządzenia będą też odporne na pył i rozbryzgi wody. Motorola planuje udostępnienie ich w sprzedaży również w Stanach Zjednoczonych.

xiaomi mi sports mini

Xiaomi Mi Sports udostępniono w sprzedaży w minionym roku. Teraz chińska firma postanowiła zaprezentować kolejną wersję – Mi Sports Mini. Nie różni się ona zbytnio wyglądem i funkcjami od poprzedniej edycji, ale jest nieco lżejsza od klasycznej edycji. Xiaomi również podniosło cenę słuchawek.