Dział: Akcesoria

sony Xperia ear

Sony wprowadziło do sprzedaży w Polsce najnowsze urządzenie – Xperia Ear. Słuchawka, poza standardowymi funkcjami, może służyć także jako asystent użytkownika. Pomoże między innymi w odczytywaniu wiadomości i wyszukiwaniu informacji. Jest to więc gadżet z asystentem AI.

Bactrack skyn

BACtrack Skyn to ciekawy pasek do zegarka Apple Watch, która pozwala na mierzenie poziomu alkoholu we krwi na bieżąco. W ten sposób użytkownik pozna między innymi, jak jego organizm reaguje na mocne trunki. Wyniki aktualizowane są na bieżąco dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji.

Apple Watch S

Apple ma zaprezentować smartwatche z serii Apple Watch series 3 w trzecim kwartale 2017 roku. To oznacza, że premiera nowych zegarków, które najpewniej będą pracować już pod kontrolą systemu watchOS 4.0, zbiegnie się z debiutem nowych iPhone’ów. Niestety, fani zegarków Apple Watch podobno nie mają co liczyć na duże zmiany w hardware nowych wearables firmy z Cupertino.

lenovo smart assistant

Lenovo zapowiedziało dwa nowe urządzenia do inteligentnego domu. Smart Assistant pomoże nam w tworzeniu list, dodawaniu wydarzeń do kalendarza czy odtwarzaniu muzyki. Smart Storage to urządzenie pamięci masowej o pojemności 6 TB. Oba sprzęty zadebiutują na rynku w maju tego roku.

Apple Watch

Jeżeli cyfrowa korona w Waszym Apple Watch nie działa tak sprawnie, jak w pierwszym dniu po zakupie zegarka, nie musicie od razu udawać się do sklepu z reklamacją. Wystarczy, że wyczyścicie ten element wkładając go pod bieżącą wodę. Tyczy się to zarówno urządzeń z Series 1, jak i Series 2.

Samsung Gear IconX słuchawki

Samsung Galaxy S8 zbliża się wielkimi krokami i według ostatnich plotek Koreańczycy pójdą w ślady Apple’a, a więc pozbawią nowego smartfona złącza minijack, ale wprowadzą do oferty nowe słuchawki bezprzewodowe. Najpewniej będą to słuchawki premium i pewnie w opakowaniach z telefonami Samsung Galaxy S8 nie ma co na nie liczyć.

Apple AirPods

W najnowszym, bardzo krótkim wywiadzie dla CNBC Now Tim Cook został zapytany o AirPods. Prezes Apple potwierdził, że słuchawki stały się ogromnym sukcesem i jego firma stara się ze wszystkich sił, by sprostać zamówieniom. Nie podaje jednak żadnych konkretnych liczb.