Dział: Akcesoria

Case Logic Larimer plecak opinie recenzja

Case Logic ma w ofercie wiele akcesoriów, w tym także wysokiej jakości plecaki. Jednym z nich jest Larimer, który zaprojektowano z myślą o przenoszeniu 14- i 15-calwych laptopów. Mieliśmy okazję sprawdzić przez kilka ostatnich tygodni plecak z serii Larimer i podpowiadamy, czy na pewno warto wydać na niego około 150 złotych?

Lenovo Moto Z

Lenovo Moto Z to kolejna próba stworzenia smartfona modularnego. Czy i jak bardzo udana, dowiecie się po przeczytania recenzji tego phabletu. Smartfon mieliśmy od jakiegoś czas na testach i zrobił na nas całkiem ciekawe wrażenie. Jakie ma zalety i wady Lenovo Moto Z? Sprawdźcie to sami!

Apple Airpods

AirPods, bezprzewodowe słuchawki od Apple, są już dostępne na rynku. Gigant nie zamierza jednak spoczywać na laurach i planuje nowe rozwiązania w swoich słuchawkach. Do urzędu patentowego w USA trafiły nowe wnioski, które sugerują, że w przyszłości słuchawki Apple mogą mierzyć tętno użytkownika, jego temperaturę czy poziom stresu.

woolet 2.0

Po wielkim sukcesie Woolet doczekał się dwóch ulepszonych wersji. Woolet 2.0 oraz Travel XL 2.0 to inteligentne portfele. Nie pozwalają one na zgubienie ważnych dla nas dokumentów, pieniędzy i kart. Zostały wykonane z włoskiej skóry i przyozdobione złotą przypinką. Nowe wersje będą także głośniejsze.

Tag heuer connected modular 45

Firma TAG Heuer zaprezentowała nowy zegarek. TAG Heuer Connected Modular 45, jak sama nazwa wskazuje, ma być smartwatchem modularnym. Użytkownik będzie mógł wymienić wymieniać różne elementy urządzenia. Cena najtańszego smartwatcha z serii została ustalona na 1650 dolarów. Całość ma działać pod kontrola systemu Android Wear 2.0.

Huawei Watch

Huawei Watch to pierwszy smartwatch z NFC. Niestety, z technologii do tej pory nie było wiele pożytku, bo Google nie oferowało wsparcia dla Android Pay. To się jednak zmieniło wraz z aktualizacją platformy do Android Wear 2.0 z lutego i niemiecki oddział Huawei przekazał, że jego zegarek otrzyma update przed końcem tego miesiąca.

FitBit Alfa HR

FitBit zaprezentował kolejną opaskę w swojej ofercie. W porównaniu do poprzedniej edycji opaski, FitBit Alta HR ma oferować zaawansowane monitorowanie tętna, a także snu, w tym jego faz. Urządzenie będzie dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Cena podstawowa opaski to 149,95 dolara, choć będą też droższe wersje specjalne.