Dział: Gry na Android

Angry Birds Action

Przedstawiamy 10 najlepszych, naszym zdaniem, gier, które w kwietniu mogliśmy pobierać na urządzenia z systemami iOS i Android.

Game of Thrones

Za nami premiera szóstego sezonu serialu Gra o Tron i z tej okazji Telltale Games znacząco przeceniło grę w App Store i Sklepie Play.

Machinarium

Nie graliście jeszcze w Machinarium? Nic straconego, bo gra obecnie dostępna jest w Sklepie Play za połowę ceny i możecie ją zakupić za mniej niż 9 zł.

Epic War

Jeśli lubicie gry typu tower defense, to Epic War 2 TD jest tytułem dla was. Gra obecnie dostępna jest na urządzenia z Androidem za jedyne 20 groszy.

Minecraft Story Mode

TellTale Games postanowiło obniżyć cenę pierwszego odcinka gry Minecraft: Story Mode w Sklepie Play. Promocja jest ograniczona czasowo, więc radzimy pospieszyć się z pobieraniem.

angry birds action

Rovio niespodziewanie wydaje nową grę. Angry Birds Action! ma promować nadchodzący film animowany. Produkcja stanowi skrzyżowanie rozgrywki z najsłynniejszych tytułów z serii z pinballem.

lego jurassic world

Pierwszy dzień wiosny już za nami, ale słońce nie za bardzo chce jeszcze przygrzewać zmarznięte ciało. Mamy jednak sposób na chłodne dni. Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych, naszym zdaniem, gier na urządzenia mobilne, które w marcu trafiły na wirtualne półki App Store i Sklepu Play.