Dział: Gry na Android

the walking dead michonne

2015 rok obfitował w ciekawe produkcje. Ale 2016 rok też będzie miał wiele do zaoferowania.

DuckTales: Remastered

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w DuckTales: Remastered na urządzeniach z Androidem, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za niecałe 5 zł.

gry

Rok 2015 już prawie dobiegł końca i obecnie mamy okres podsumowań. Oczywiście, ten rok obfitował nie tylko w premiery ciekawych smartfonów i tabletów. Pojawiło się również mnóstwo ciekawych gier na urządzenia mobilne. Wybraliśmy dla was 10 najciekawszych, naszym zdaniem, gier, które pojawiły się w tym roku w App Store i Sklepie Play.

rayman adventures

Święta, święta i po świętach. Grudzień też już prawie za nami. Jeśli macie kilka chwil wolnego i macie ochotę pograć na smartfonie lub tablecie, a nie wiecie, w jakie gry zainwestować w najbliższym czasie, z chęcią Was wyręczyliśmy i wybraliśmy dziesięć najlepszych naszym daniem gier, które w tym miesiącu trafiły do App Store i Sklepu Play. A jest w czym przebierać. Grudzień obfitował w ciekawe gry. W zdecydowanej większości są to kontynuacje słynnych produkcji. Zresztą – zobaczcie sami!

amazon

Amazon przygotował kolejną paczkę z grami i aplikacjami, które można pobrać za darmo z Appstore. Tym razem łączna wartość udostępnionych aplikacji przekracza 30 dolarów.

Star wars gry

Uniwersum Star Wars obfituje w gry mobilne. Ale które warto pobrać? Podpowiadamy.

Never Alone Kisima Ingitchuna

Jeśli jeszcze nie graliście w Never Alone Kisima Ingitchuna, to teraz zapewne macie jedną z najlepszych okazji do nadrobienia. Tytuł przeceniono w Sklepie Play o 60%.