Dział: Gry na Android

IMG_0776

Ponad półtora roku po premierze „Modern Combat 4: Zero Hour” francuskie studio gier Gameloft udostępniło graczom kolejną odsłonę serii gier FPS – „Modern Combat 5: Blackout”. Już po kilku minutach rozgrywki można zauważyć, że paryżanie nie próżnowali, a wydana na iOS, Android i Windows Phone produkcja jest z całą pewnością jedną z najciekawszych gier na urządzenia mobilne w tym roku. Jeżeli jesteście fanami gier z serii „Call of Duty” to będziecie zachwyceni. Możliwość rozwoju postaci, rozbudowany tryb single player, pełen wyzwań tryb multiplayer i fabuła, będąca jedynie małym uzupełnieniem ciągłego strzelania do przeciwników, to cechy charakterystyczne „Blackout”.

nexusae0_2014-05-04-01.21.56_thumb

Dwie kultowe pozycje od Valve – Half-Life 2 i Portal, które jakiś czas temu przeniesiono na Androida, doczekały się wsparcia dla nowego tabletu od Nvidii.

Gra Bug Heroes 2

Jeśli szukacie ciekawej gry, która jest połączeniem tower defense z odrobiną akcji, to powinniście zainteresować się Bug Heroes 2, które właśnie zadebiutowało na Androidzie.

fort

Gry mobilne nie mają dziś łatwego życia jeśli chodzi o ich pozycję względem bardziej rozbudowanych produkcji. Trudno się zresztą takiej opinii dziwić – zaglądając na odpowiedni dział w App Store lub Google Play od razu widać, że największą popularnością cieszą się tam tytuły maksymalnie uproszczone, nieposiadające fabuły i przepełnione denerwującymi mikropłatnościami. Są jednak jeszcze pozycje, które nijak nie poddają się temu nurtowi i oferują doświadczenie wyjątkowe, oryginalne i kompletne. Pozycje takie jak „Leo’s Fortune”.

superfrog-hd

Estetyka retro już na dobre wpisała się w gamę gatunków gier, które cieszą się dziś największą popularnością. Współczesne konsole i inne urządzenia mobilne są idealnym gruntem do przeniesienia prostej oprawy i ogromnych pokładów przyjemności płynącej z rozgrywki w starym stylu. Co ciekawe, opisywany klimat dotyczy zarówno produkcji zupełnie nowych, czerpiących inspiracje z pionierów gatunku, jak i samych klasyków, które są „odświeżane”, na nowo przystosowywane do obecnych wymogów.

Gra Wayward Souls

Wayward Souls jest nową grą akcji z elementami przygody, która debiutuje na urządzeniach z Androidem. Tytuł wyceniono na 14 złotych.

Superfrog HD

Superfrog jest kultową grą z początku lat 90-tych. Teraz, po ponad 20 latach od premiery, doczekała się przeniesienia na urządzenia z systemem Android.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi