Dział: Gry na Android

large_Amir_08_00000__1_

Wrzesień pod względem premier w Google Play Store nie obfitował w zbyt wiele głośnych nowości, choć kilku pozycjom udało się zwrócić na siebie uwagę. Podczas gdy samo Google zdaje być zajęte przede wszystkim przygotowaniem swoich aplikacji na premierę Androida L, aktualizując je w myśl filozofii Material Design, reszta twórców niezbyt się tym przejmuje i udostępnia swoje kolejne dzieła. Oto najciekawsze gry i aplikacje na Androida, które ukazały się w zeszłym miesiącu na urządzeniach z systemem Android.

Assassin’s Creed - Identity

Ubisoft przygotowuje się do premiery kolejnej gry na urządzenia mobilne z serii Assassin’s Creed. Co ciekawe, Assassin’s Creed – Identity, bo o nim mowa, będzie miał dużo więcej wspólnego z oryginałem niż poprzednie gry.

Gra Real Racing 3

Gra Real Racing 3 doczekała się w tym tygodniu dużej aktualizacji. Co nowego znajdziemy w wersji z numerkiem 2.6.0?

Warhammer 40,000: Carnage

Gra Warhammer 40,000: Carnage została przeceniono o 70%. Tytuł w niższej cenie dostępny jest zarówno w Google Play store, jak i App Store.

asphaltoverdrive

Seria Asphalt od jakiegoś czasu jest pewnym wyznacznikiem jakości jeśli chodzi o gry mobilne. Nie chodzi tu co prawda o wyjątkową frajdę z rozgrywki czy też niespotykane indziej rozwiązania w mechanice zabawy, ale przede wszystkim o szatę graficzną. Nie da się ukryć, że rzeczona wyścigowa produkcja firmy Gameloft słynie głównie z wykorzystywania topowych osiągnięć w kwestii generowania środowiska 3D na urządzeniach mobilnych. Stąd jej obecność w na przykład wszelakich testach tabletów czy smartfonów.

Asphalt Overdrive

Zgodnie z zapowiedziami, w Sklepie Play oraz App Store znajdziemy już nową grę od Gameloftu – Asphalt Overdrive, która dostępna jest za darmo!

Star Wars: Comander

Gra Star Wars: Commander doczekała się premiery również na urządzeniach z Androidem. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za darmo, ale…?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi