Dział: Gry na Android

Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands to kolejna gra od Telltale Games, która doczekała się debiutu na urządzeniach z Androidrm. Co tym razem przygotowało studio?

Brothers in Arms® 3

Brothers in Arms 3 jest nową grą od Gameloftu, która doczekała się debiutu na urządzeniach z Androidem oraz iOS. Tytuł dostępny jest za darmo, ale…?

Modern Combat 5: Blackout

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Modern Combat 5: Blackout, to teraz nadarza się okazja, aby to nadrobić. Grę przeceniono o 40%!

Baldur's Gate II

Beamdog długo kazało sobie czekać na premierę Baldur’s Gate II na Androidzie. Wszak od debiutu w App Store upłynął niemal rok. Do teraz, gdyż gra pojawiła się w Google Play.

Reckless Racing 3

Jeśli jeszcze nie graliście w Reckless Racing 3, to być może teraz się skusicie? Gra jest obecnie dostępna w App Store za jedyne 0,89 euro, a w Google Play za 3,10 zł!

SHIELD_Tablet_Front_Flat

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Nvidia Shield Tablet, a zwłaszcza wersji z modemem LTE. W sklepie Google Play czeka na was Half-Life 2: Episode One!

Hearthstone na Androida

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego miesiąca, gra Hearthstone Heroes of Warcraft od Blizzard doczekała się debiutu w sklepie Google Play. Niestety, na razie nie w polskim.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi