Dział: Gry na Android

Gra Bug Heroes 2

Jeśli szukacie ciekawej gry, która jest połączeniem tower defense z odrobiną akcji, to powinniście zainteresować się Bug Heroes 2, które właśnie zadebiutowało na Androidzie.

fort

Gry mobilne nie mają dziś łatwego życia jeśli chodzi o ich pozycję względem bardziej rozbudowanych produkcji. Trudno się zresztą takiej opinii dziwić – zaglądając na odpowiedni dział w App Store lub Google Play od razu widać, że największą popularnością cieszą się tam tytuły maksymalnie uproszczone, nieposiadające fabuły i przepełnione denerwującymi mikropłatnościami. Są jednak jeszcze pozycje, które nijak nie poddają się temu nurtowi i oferują doświadczenie wyjątkowe, oryginalne i kompletne. Pozycje takie jak „Leo’s Fortune”.

superfrog-hd

Estetyka retro już na dobre wpisała się w gamę gatunków gier, które cieszą się dziś największą popularnością. Współczesne konsole i inne urządzenia mobilne są idealnym gruntem do przeniesienia prostej oprawy i ogromnych pokładów przyjemności płynącej z rozgrywki w starym stylu. Co ciekawe, opisywany klimat dotyczy zarówno produkcji zupełnie nowych, czerpiących inspiracje z pionierów gatunku, jak i samych klasyków, które są „odświeżane”, na nowo przystosowywane do obecnych wymogów.

Gra Wayward Souls

Wayward Souls jest nową grą akcji z elementami przygody, która debiutuje na urządzeniach z Androidem. Tytuł wyceniono na 14 złotych.

Superfrog HD

Superfrog jest kultową grą z początku lat 90-tych. Teraz, po ponad 20 latach od premiery, doczekała się przeniesienia na urządzenia z systemem Android.

Leo's Fortune

Jedna z ciekawszych gier z iOS – Leo’s Fortune – doczekała się w końcu przeniesienia na urządzenia z Androidem. Tytuł w Google Play store wyceniono na 16 złotych.

Modern Combat 5: Blackout

Gameloft przekazał na oficjalnym koncie na Twitterze, iż premiera gry Modern Combat 5: Blackout odbędzie się już 24 lipca.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi