Dział: Gry na Android

Icewind Dale Enhanced Edition

Po obu częściach gry Baldur’s Gate, przyszła pora na Icewind Dale, które wkrótce również doczeka się wersji Enhanced Edition. W tym także na tablety z iOS i Androidem!

Gra Five Nights at Freddy’s

Five Nights at Freddy’s jest dosyć nietypową grą, która doczekała się właśnie debiutu na urządzeniach z Androidem. Wrażenia i strach są tutaj gwarantowane.

Rovio - Angry Birds Stella

Rovio ujawniło datę premiery gry Angry Birds Stella. Tytuł zadebiutuje na urządzeniach mobilnych już 4 września!

The Witcher: Battle Arena

CD Projekt RED uruchomił zapisy na beta testy gry The Witcher: Battle Arena. Ponadto w sieci pojawił się nowy trailer, na którym możemy zobaczyć co nas wkrótce czeka.

Assassin’s Creed Pirates

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Assassin’s Creed Pirates, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Tytuł przeceniono do kwoty zaledwie kilku złotych!

SNK Playmore

SNK PLAYMORE przeceniło własne gry na iOS oraz Androida. Obecnie można je zakupić w cenie około 3-4 złotych.

Gra swing copters

Dong Nguyen nie ma łatwego życia. Jako twórca gier mobilnych zdążył dorobić się już swojego pierwszego tytułu o niespotykanie dużej popularności, za co niestety przyszło mu słono zapłacić. Twórcę przebojowego Flappy Bird w pewnej chwili podejrzewano nawet o próbę samobójczą, czego powodem byli po części także sami gracze. Talent Nguyena ma bowiem jedną zasadniczą i ogromnie charakterystyczną cechę – póki co wszystkie głośne pozycje wychodzące spod jego palców swoim niedorzecznie wysokim poziomem trudności doprowadzają posiadaczy urządzeń mobilnych do szewskiej pasji. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej produkcji, czyli gry Swing Copters.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi