Dział: Gry na Android

spider-man-unlimited

Spider-Man to jeden z najpopularniejszych dziś komiksowych superbohaterów. Przez ostatnie kilkanaście (czy nawet kilkadziesiąt) lat postać ta urosła do statusu popkulturowej ikony, stając się obiektem uwielbienia nie tylko najmłodszych fanów, ale i dorosłych, którzy kiedyś również dorastali ze Spidey’em. Przygody Człowieka-Pająka to jednak nie tylko kolejne zeszyty rysunkowych historii, ale i istny ogrom różnych zabawek, filmów, seriali oraz gier.

Spider-Man Unlimited

Spider-Man Unlimited jest nową grą od Gameloft, która dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS. Tytuł jest bezpłatny.

Gra Assassin's Creed Pirates

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Assassin’s Creed Pirates, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Tytuł obecnie w App Store dostępny jest za darmo!

Angry Birds Stella

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Rovio, nowa gra z serii Angry Birds dziś debiutuje na urządzeniach z Androidem i iOS. Tytuł jest bezpłatny, ale…?

Icewind Dale Enhanced Edition

Po obu częściach gry Baldur’s Gate, przyszła pora na Icewind Dale, które wkrótce również doczeka się wersji Enhanced Edition. W tym także na tablety z iOS i Androidem!

Gra Five Nights at Freddy’s

Five Nights at Freddy’s jest dosyć nietypową grą, która doczekała się właśnie debiutu na urządzeniach z Androidem. Wrażenia i strach są tutaj gwarantowane.

Rovio - Angry Birds Stella

Rovio ujawniło datę premiery gry Angry Birds Stella. Tytuł zadebiutuje na urządzeniach mobilnych już 4 września!

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi