Dział: Gry na Android

Lord of the Rings: Legends

Po iUrządzeniach gra Lord of the Rings: Legends trafiła również do Sklepu Play. Tytuł jest dostępny na urządzenia z Androidem za darmo.

Fallout-1-and-Fallout-2-on-Android

Przeniesienia gier z serii Fallout na Androida kiedyś być może się doczekamy… albo nie. Niemniej, pierwsze dwie części gry można uruchomić na urządzeniach z systemem Google już dziś. Jak to zrobić?

Gra Towerman

Towerman jest już drugą grą polskiego studia BTG Studio, która doczekała się premiery na urządzeniach z Androidem. Gra jest bezpłatna i powinna przypaść do gustu fanom Flappy Bird.

IMG_0776

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Modern Combat 5: Blackout, to teraz nadarza się okazja, aby to nadrobić. Grę przeceniono o 40%!

Prestigio MultiPad Color

Dobra wiadomość dla właścicieli tabletów z serii Prestigio MultiPad Color. Producent wraz z Gameloftem przygotował dla was specjalną ofertę, w ramach której zakupicie taniej gry.

Hellraid: The Escape

Po iGadżetach przyszła pora na urządzenia z Androidem. Gra Hellraid: The Escape jest już dostępna również w Sklepie Play.

large_Amir_08_00000__1_

Wrzesień pod względem premier w Google Play Store nie obfitował w zbyt wiele głośnych nowości, choć kilku pozycjom udało się zwrócić na siebie uwagę. Podczas gdy samo Google zdaje być zajęte przede wszystkim przygotowaniem swoich aplikacji na premierę Androida L, aktualizując je w myśl filozofii Material Design, reszta twórców niezbyt się tym przejmuje i udostępnia swoje kolejne dzieła. Oto najciekawsze gry i aplikacje na Androida, które ukazały się w zeszłym miesiącu na urządzeniach z systemem Android.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi