Dział: Gry na Android

Age of Empires: World Domination

Już latem tego roku Microsoft zamierza udostępnić grę Age of Empires: World Domination. Tytuł trafi na urządzenia z Androidem i iOS oraz telefony z Windows Phone.

The Walking Dead: Season One

Telltale Games kazało długo czekać użytkownikom Androida na grę The Walking Dead. Do teraz, gdyż pierwszy, bezpłatny epizod jest już dostępny w Google Play store, a pozostałe można zakupić wewnątrz aplikacji.

america

Pierwszy Avenger zawitał na urządzeniach mobilnych dzięki grze opartej o drugą część filmu z jego udziałem.

Cut the Rope 2

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w sequel kultowego Cut the Rope, to teraz nadarza się ku temu najlepsza okazja. Gra jest obecnie dostępna na urządzenia z Androidem za darmo!

Colin McRae Rally na Androida

Prawdziwa gratka dla tych wszystkich z was, którym do tej pory nie udało się jeszcze zakupić gry Colin McRae Rally na Androida. Tytuł obecnie jest dostępny w Google Play store za około 7 złotych!

wiedzmin

Według najnowszych doniesień autorzy adaptacji „Wiedźmina” tworzą projekt z myślą o tabletach i smartfonach.

Google Play games logo

Zima 2014 to dla gier mobilnych szczególny okres. Można bowiem z dużą dozą pewności stwierdzić, że jest on potwierdzeniem nadal ogromnie dynamicznego rozwoju tej gałęzi całej branży rozrywki elektronicznej. Najlepszym i najbardziej wymiernym potwierdzeniem tej trochę śmiałej tezy są oczywiście kolejne tytuły, jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich miesięcy. I choć z jednej strony powoduje to efekt gigantycznego śmietniska, w którym wyszukanie prawdziwych perełek zajmuje coraz więcej czasu, to cały ten zachód, przynajmniej na obecną chwilę, zdecydowanie wart jest swojej ceny. Zawsze też można poprosić o pomoc kompetentną redakcję, która zawsze z chęcią doradzi w kwestii urządzeń przenośnych. W związku z tym przedstawiam Wam mój trochę subiektywny ranking najlepszych gier na tablety ostatnich miesięcy.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi