Dział: Gry na Android

Clash of Clans

Podczas konferencji Google I/O 2016 wręczono nagrody dla gier i aplikacji, które użytkownicy wraz z ekipą Google uznali za najlepsze. Gala rozdania Google Play Awards odbyła się w nocy.

Monkey Kong Run

Monkey Kong Run jest bezpłatną grą, którą można pobrać ze Sklepu Play, ale zawiera transakcje wewnątrz aplikacji. Pobierając grę dziś, w ramach MyAppFree, możecie liczyć na bonus w postaci 25 tysięcy bananów o wartości 10,16 zł.

Maestria

Jeśli szukacie gry podobnej do Monument Valley, to powinniście zainteresować się Maestria. Tym bardziej, że tytuł udostępniono w sklepach z aplikacjami za darmo.

Humble Mobile Bundle 18

Ruszyła kolejna akcja Humble Bundle na Androida. Na liście gier znalazły się między innymi Goat Simulator GoatZ, dwa epizody Broken Sword 5 oraz polski hit – This War of Mine.

Angry Birds Action

Przedstawiamy 10 najlepszych, naszym zdaniem, gier, które w kwietniu mogliśmy pobierać na urządzenia z systemami iOS i Android.

Game of Thrones

Za nami premiera szóstego sezonu serialu Gra o Tron i z tej okazji Telltale Games znacząco przeceniło grę w App Store i Sklepie Play.

Machinarium

Nie graliście jeszcze w Machinarium? Nic straconego, bo gra obecnie dostępna jest w Sklepie Play za połowę ceny i możecie ją zakupić za mniej niż 9 zł.