Dział: Gry na Android

Warhammer 40,000: Carnage

Gra Warhammer 40,000: Carnage została przeceniono o 70%. Tytuł w niższej cenie dostępny jest zarówno w Google Play store, jak i App Store.

Gra Deus Ex: The Fall

Jeśli jeszcze nie graliście w Deus Ex: The Fall to teraz macie szansę to nadrobić. Gra dostępna jest w promocji w cenie o 80% niższej.

Gra RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER

W Google Play store pojawiła się nowa gra – RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER. Tytuł jest bezpłatny, ale zawiera… mało lubiane mikropłatności.

Gra Bloodstroke

Gra Bloodstroke autorstwa Johna Woo doczekała się premiery na urządzeniach z Androidem. Tytuł kosztuje 4,10 zł, ale część opcji dostępnych jest w ramach mikropłatności.

Monument Valley

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Monument Valley, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Gra dostępna jest na Androida w promocji za 7,5 zł.

IMG_0776

Ponad półtora roku po premierze „Modern Combat 4: Zero Hour” francuskie studio gier Gameloft udostępniło graczom kolejną odsłonę serii gier FPS – „Modern Combat 5: Blackout”. Już po kilku minutach rozgrywki można zauważyć, że paryżanie nie próżnowali, a wydana na iOS, Android i Windows Phone produkcja jest z całą pewnością jedną z najciekawszych gier na urządzenia mobilne w tym roku. Jeżeli jesteście fanami gier z serii „Call of Duty” to będziecie zachwyceni. Możliwość rozwoju postaci, rozbudowany tryb single player, pełen wyzwań tryb multiplayer i fabuła, będąca jedynie małym uzupełnieniem ciągłego strzelania do przeciwników, to cechy charakterystyczne „Blackout”.

nexusae0_2014-05-04-01.21.56_thumb

Dwie kultowe pozycje od Valve – Half-Life 2 i Portal, które jakiś czas temu przeniesiono na Androida, doczekały się wsparcia dla nowego tabletu od Nvidii.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi