Dział: Gry na Android

indie games festival

Google ujawniło listę gier nominowanych do głównej nagrody dla najciekawszej pozycji wśród niezależnych produkcji. Statuetki rozdane będą podczas Indie Games Festival w San Francisco.

Bra Emergency za darmo

Jeśli jeszcze nie graliście w Emergency na urządzeniach z Androidem, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za darmo.

pokemon go

Jeden z użytkowników serwisu YouTube, Big Daddy Red, postanowił przedstawić wideo, w którym pokazuje Easter eggi pojawiające się w grze Pokemon Go.

pokemon go

Zapewne zastanawialiście się nad tym, ile osób w Polsce gra w Pokemon Go, prawda? Okazuje się, że w lipcu w popularną grę zagrało aż 1,5 mln rodaków.

pokemon go

Pokemon Go 1.3.0 to najnowsza aktualizacja popularnej gry na iOS. Natomiast wersja na Androida ma numerek 0.33.0. Uaktualnienie jest całkiem spore.

pokemon go

Niantic z pewnością może mieć powody do zadowolenia. Gra Pokemon Go w jeden miesiąc od premiery wygenerowała ponad 200 mln dolarów przychodu!

pokemon go

Pokemon Go to nie tylko prosta gra, ale fenomen, który zdominował cały świat. Touchstone Research opublikowało ciekawą infografikę prezentującą fenomen gry.