Dział: Gry na Android

This War of Mine

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w This War of Mine na urządzeniach z iOS i Androidem, to teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store i Sklepie Play do kwoty kilkunastu złotych.

unnamed_framed

Maj już za nami. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Jakie gry umilą nam kolejne wolne dni? Wybraliśmy dla Was 10 najlepszych, naszym zdaniem, pozycji, które w maju trafiły na urządzenia mobilne z Androidem i iOS.

Syberia

Jeśli jeszcze nie graliście w żadną z części Syberii, to teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Anuman obniżyło ceny gier o 60%.

Clash of Clans

Podczas konferencji Google I/O 2016 wręczono nagrody dla gier i aplikacji, które użytkownicy wraz z ekipą Google uznali za najlepsze. Gala rozdania Google Play Awards odbyła się w nocy.

Monkey Kong Run

Monkey Kong Run jest bezpłatną grą, którą można pobrać ze Sklepu Play, ale zawiera transakcje wewnątrz aplikacji. Pobierając grę dziś, w ramach MyAppFree, możecie liczyć na bonus w postaci 25 tysięcy bananów o wartości 10,16 zł.

Maestria

Jeśli szukacie gry podobnej do Monument Valley, to powinniście zainteresować się Maestria. Tym bardziej, że tytuł udostępniono w sklepach z aplikacjami za darmo.

Humble Mobile Bundle 18

Ruszyła kolejna akcja Humble Bundle na Androida. Na liście gier znalazły się między innymi Goat Simulator GoatZ, dwa epizody Broken Sword 5 oraz polski hit – This War of Mine.