Udostępnij
Tweetnij

Windows 8.1 Update 1 wyciekł do sieci

Serwis The Verge informuje, że do sieci wyciekł system Windows 8.1 Update 1, którego premiery spodziewamy się już w marcu.

Windows 8.1 Update 1 - wyciek

Serwis The Verge informuje, że do sieci wyciekł system Windows 8.1 Update 1, którego premiery spodziewamy się już w marcu.

Przeczytaj koniecznie >> 8 aplikacji, które zwiększą twoją produktywność w Windows 8

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Microsoft już od kilku miesięcy pracuje nad większą aktualizacją dla Windows 8.1, która ma zostać wydana 11 marca, a więc w ramach Patch Tuesday.

Z informacji przekazanych przez The Verge wynika, że najwięcej udoskonaleń pojawiło się na ekranie startowym z aplikacjami. Znajdziemy tutaj przycisk do wyszukiwarki oraz wyłączania urządzenia. Z kolei po lewej stronie umieszczono skrót do menu, w którym znajdziemy na przykład opcje dla minimalizowania aplikacji. Usprawnienia te z pewnością docenią osoby pracujące z systemem za pomocą myszy. Na klasycznym pulpicie pojawi się możliwość przypinania do paska zadań aplikacji z Windows Store. Będziemy mogli tam również podejrzeć zawartość okna uruchomionej aplikacji.

Uaktualnienie powinno zostać wydane więc jeszcze przed konferencją Build, która odbędzie się na początku kwietnia. W jej trakcie powinniśmy poznać również informacje na temat Windows 9, który ukrywa się pod kryptonimem „Threshold”.

Źródło: The Verge

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij