Udostępnij
Tweetnij

Windows 8.1 dopiero w październiku?

Choć początkowo sądzono, że Windows 8.1 ma szansę zadebiutować w sprzedaży już w okolicy sierpnia, tak zdaje się, że przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Nawet do października.

yoga 

Choć początkowo sądzono, że Windows 8.1 ma szansę zadebiutować w sprzedaży już w okolicy sierpnia, tak zdaje się, że przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Nawet do października.

Przeczytaj koniecznie >> 8 aplikacji, które zwiększą twoją produktywność w Windows 8

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na temat Windows 8.1 wiemy już całkiem sporo. Microsoft potwierdził nazwę systemu i powiedział, że użytkownicy „ósemki” otrzymają oprogramowanie w postaci aktualizacji za darmo. Ponadto wiemy już, że 26 czerwca możemy spodziewać się publicznej bety Windows 8.1. Co jednak z datą premiery finalnej odsłony systemu? Oficjalne stanowisko Microsoftu w tej sprawie brzmi: przed końcem tego roku. Pytanie tylko: kiedy dokładnie?

Serwis Digitimes informuje, że nastąpi to najwcześniej w październiku, a więc w rok po premierze Windows 8. Nowe okienka mają trafić w ręce partnerów OEM w sierpniu i wtedy też ruszy produkcja urządzeń z tym systemem. Do sprzedaży mają z kolei trafić około dwa miesiące później.

Wcześniejsze plotki wskazywały na udostępnienie systemu w okolicy sierpnia lub września. Pamiętajmy jednak, że zarówno ta informacja, jak i te starsze nadal były tylko plotkami…

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij