Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 22H2 — Microsoft coraz bliżej wyłonienia buildu RTM

Windows 11 22H2 to duża aktualizacja funkcyjna dla nowych okienek. Microsoft jest coraz bliższy sfinalizowania prac nad tym systemem i wyłonienia kompilacji RTM. Będzie to już finalny build nowego oprogramowania, który zostanie poddany ostatnim testom. Premiery uaktualnienia Windows 11 22H2 spodziewamy się latem.

Windows 11 22H2 to duża aktualizacja funkcyjna okienek, którą Microsoft potwierdził już wcześniej. Prace nad tym uaktualnieniem cały czas przebiegają, ale wszystko zmierza w kierunku wyłonienia kompilacji RTM. Mowa o już w zasadzie finalnym buildzie oprogramowania, który zostanie oddany z czasem w ręce wszystkich użytkowników nowych okienek.

Microsoft już wcześniej sfinalizował prace nad nowymi funkcjami dla Windows 11 22H2. Teraz testerom udostępniono kompilację z numerkiem 22610, która zawiera mnóstwo poprawek błędów i innych usprawnień. To przybliża nowe okienka do wyłonienia kompilacji RTM. Kiedy można spodziewać się nowej aktualizacji?

Aktualizacja Windows 11 22H2 latem tego roku

Microsoft chce udostępnić aktualizację Windows 11 22H2 dla wszystkich użytkowników nowych okienek jeszcze latem tego roku. Prawdopodobnie w sierpniu lub wrześniu. Najpierw będzie ona musiała zostać „przemielona” przez testerów. Ci pomogą wyłapać kolejne błędy i dopiero ich usunięcie pozwoli na uzyskanie kolejnych etapów. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij