Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 otrzyma inteligentny schowek. Microsoft doda akcje

Windows 11 dostanie nowy inteligentny schowek. Dzięki temu jego funkcjonalność zostanie rozszerzona o akcje dla aplikacji. Taka nowość zostanie wprowadzona wraz z aktualizacją powstającą pod nazwą kodową Sun Valley 2. Microsoft planuje wdrożyć to uaktualnienie dla Windows 11 w drugiej połowie tego roku.

Windows 11 w tym roku otrzyma dużą aktualizację, którą Microsoft opracowuje pod nazwą kodową Sun Valley 2. Spodziewajmy się jej w drugiej połowie 2022 r. Tymczasem dowiadujemy się, że uaktualnienie wprowadzi inteligentny schowek wzbogacony w nową funkcję. Tą są akcje dla aplikacji.

aktualizacja Windows 11 Sun Valley 2 inteligentny schowek akcje

Obecnie schowek z Windows 11 wspiera historię i pozwala kopiować oraz wklejać nie tylko tekst, ale także obrazy czy GIF-y. Teraz zostanie wzbogacony w dodatkowy panel, którym będzie można zarządzać w sekcji ustawień. Szykowane nowości sugerują eksperymentalne flagi znalezione w poglądowym wydaniu systemu i są to:

  • ShowSmartInstallAppRecommendation.
  • SmartClipboardBackoffProfile
  • SmartClipboardBackoffThreshold
  • SmartClipboardUX
  • SmartPrint
  • SmartSignalRegistration

Inteligentny schowek wraz z Windows 11 Sun Valley 2

Nowość powinna zostać wprowadzona wraz z finalną wersją systemu Windows 11 22H2, która powstaje pod wspomnianą nazwą Sun Valley 2. Wiemy, że ten inteligentny schowek ma otrzymać odrębny skrót klawiaturowy. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać, ale funkcja zapewne zostanie udostępniona w niedługim czasie testerom.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij