Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 otrzyma nowe funkcje. Wśród nich naklejki na tapety

Windows 11 otrzyma później w tym roku pierwszą duża aktualizację. Wniesie ona nowe funkcje i teraz poznajemy kolejne z nich. Wśród nowości pojawią się naklejki na tapety. Przygotowywane przez Microsoft zmiany obejmują także powiadomienia czy funkcję trybu skupienia. Zobaczmy, co jest szykowane.

Windows 11 cały czas jest rozwijany.  W drodze jest pierwsza aktualizacja funkcyjna o nazwie 22H2. Już w marcu Microsoft zamierza wzbogacić najnowsze okienka w nowe funkcje. Teraz dowiadujemy się, że w drodze są naklejki na tapety, o czym raportuje sprawdzony w przeszłości Albacore. Na tym nie koniec nowości.

nowe funkcje Windows 11 naklejki na tapety
foto: Twitter/Albacore

Wspomniane naklejki na tapety Windows 11 otrzyma wraz z aktualizacją i widzimy, że stosowna sekcja pojawi się w ustawieniach związanych z personalizacją tła pulpitu. W ten sposób użytkownicy będą mogli wstawiać dodatkowe elementy, które następnie wyświetlą się na ich pulpicie. Poza tym będzie można je edytować, co również widać na powyższym zrzucie ekranowym.

Nowe funkcje z Windows 11 to nie tylko naklejki na tapety

Windows 11 ma otrzymać także inne nowe funkcje, o których wspomina źródło informacji. Obejmą one powiadomienia oraz tryb skupienia. Tutaj Microsoft szykuje pewne zmiany w nazwach opcji oraz nowe przełączniki. Będą one też powiązane z aplikacją Outlook. W opracowaniu znajdują się również nowe opcje z zakresu zasilania. Na razie nie wiadomo, kiedy te nowości pojawią się w systemie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij