Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 jednak może dostać nowe emoji 3D. Microsoft nad tym pracuje

Windows 11 na razie nie ma wszystkich z zapowiadanych przez Microsoft funkcji. Obejmuje to również nowe emoji 3D, które do tej pory w okienkach się nie pojawiły. Tymczasem okazuje się, że firma nad tym pracuje. To oznacza, że Windows 11 z czasem powinien dostać takie emotki 3D.

Windows 11 oraz nowe emoji 3D to w zasadzie temat rzeka. Microsoft zapowiedział takie rozwiązanie dla nowych okienek już kilka miesięcy temu. Jednak z czasem wprowadzono nowe emotki, które to pozostały płaskie. Czy więc pomysł z implementacją takiej funkcji zupełnie przepadł? Wygląda na to, że jednak nie.

Kiedy nowe emoji 3D z Windows 11 Microsoft

Głos w sprawie tej funkcji z Windows 11 zabrał na Twitterze Nando Costa. W firmie pełni on rolę głównego projektanta w dziale Microsoft Design. Jeden z użytkowników zapytał go, co dzieje się z emoji 3D. Costa odpowiedział i przekazał, że prace nad tym rozwiązaniem są prowadzone. Szczegółów jednak nie podał.

Windows 11 dostanie nowe emoji 3D z czasem

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy Microsoft planuje wprowadzić do Windows 11 wspomniane nowe emoji. Nie ma też informacji odnośnie postępów prac nad tymi emotkami. Wszystko wyjaśni się dopiero z czasem. Prawdopodobnie nie zobaczymy ich jednak w pierwszej dużej aktualizacji funkcyjnej dla nowych okienek, a dopiero później.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij