Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 nie dostanie nowych emoji z Windows 11. Microsoft nie ma takich planów

Windows 11 otrzymał ostatnio nowe emoji. Czy znajdziemy je również w systemie Windows 10? Wygląda na to, że jednak nie, bo Microsoft nie ma w planach wprowadzenia tych emotek na pokład starszych okienek. Tak więc nowe emoji pozostaną na wyłączność dla użytkowników Windows 11, z czym trzeba będzie się pogodzić.

Emotki towarzyszą nam od lat i pozwalają na wyrażenie emocji poprzez pismo obrazkowe. Niedawno wspominaliśmy wam, że Windows 11 dostał nowe emoji, które wprowadzono z aktualizacją oprogramowania. Część użytkowników starszych wersji okienek zastanawia się na tym, czy trafią one także do Windows 10? Cóż… wygląda na to, że Microsoft takich planów nie ma.

kiedy nowe emoji z Windows 11 w Windows 10 Microsoft

Nowe emoji z Windows 11 to obrazki dodane przez Unicode wraz z uaktualnieniem z numerkiem 13.1. Wprowadziła je aktualizacja podnosząca numerek wydania systemu operacyjnego do 22000.348. To opcjonalne uaktualnienie, które należy pobrać ręcznie. Możliwe to jest z poziomu usługi Windows Update.

Nowe emoji z Windows 11 nie dla Windows 10

Microsoft nie zamierza jednak udostępnić tych nowych emoji użytkownikom systemu Windows 10. Pozostaną one na wyłączność dla najnowszych okienek, co warto mieć na uwadze. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogodzić się z taką decyzją. Starsze okienka nie będą już rozwijane w takim samym stopniu, co te najnowsze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: WindowsLatest

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij