Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 ma dostać udoskonalony pasek zadań. Microsoft nad nim pracuje

Windows 11 ma pasek zadań, który został przez Microsoft pozbawiony części funkcji. Ponadto na obecnym etapie oprogramowania zawiera on jeszcze pewne błędy. Firma jednak słucha opinii użytkowników oraz testerów. Pasek zadań z Windows 11 ma z czasem stać się lepszy.

Windows 11 ma pasek zadań, który znamy z poprzednich edycji okienek. Jednak ten element budził zastrzeżenia testerów już w zasadzie od samego początku programu pilotażowego. Wynika to z faktu, że Microsoft pozbawił go pewnych funkcji, w tym możliwości zmiany położenia na ekranie. Wiemy jednak, że ma doczekać się pewnych usprawnień.

Pasek zdań z Windows 11 nie jest ponadto pozbawiony błędów. Dotyczy to na przykład wyświetlania podpowiedzi w dymkach, które znajdują się daleko od właściwej ikony. Microsoft rozwiązał ten problem w kompilacji z numerkiem 22494. Użytkownicy okienek chcą jednak większej liczby usprawnień.

Pasek zdań z Windows 11 otrzyma nowe funkcje

Microsoft pracuje także nad funkcjami, których nie ma pasek zadań z nowego systemu, a znamy je z poprzednich wersji systemu. Wśród nich jest opcja przeciągania i upuszczania. Windows 11 dostanie ją jednak najwcześniej w 2022 r. Przygotowania do wprowadzenia tej opcji trwają. Na razie nie wiadomo, co czeka wysuwany Kalendarz z integracją wydarzeń. Na powrót tego rozwiązania część użytkowników również liczy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło: WindowsLatest

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij