Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 21H1 – Microsoft nie planuje zmian obejmujących wymagania

Windows 10 21H1 to większa aktualizacja okienek. Microsoft poinformował, że nie wprowadzi ona zmian obejmujących wymagania. Kiedy ujrzymy Windows 10 21H1?

Windows 10 21H1 to wiosenna (lub letnia) aktualizacja dla okienek, którą zobaczymy za kilka miesięcy. Czy nowe uaktualnienie zmieni wymagania systemowe? Wygląda na to, że tutaj Microsoft nie planuje totalnie żadnych zmian. Informacje na ten temat opublikowano na łamach strony poświęconej społeczności. Zobaczmy, jakie informacje tam znajdziemy.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Wymagania Windows 10 21H1 będą identyczne do tych, które stawia wydanie 2004 z maja zeszłego roku. Dotyczy to WHCP, podpisów dla sterowników czy zestawu Hardware Lab. Tu wszystko pozostaje bez zmian. To oznacza, że obowiązują wytyczne pochodzące z 2020 roku.

kiedy aktualizacja Windows 10 21H1 Windows 10 21H2 nowe animacje aplikacje Microsoft wymagania

Aktualizacja do Windows 10 21H1 tylko z edycji 2004 lub 20H2

Aktualizacja do wersji Windows 10 21H1 ma być możliwa tylko z dwóch poprzednich edycji okienek. To wspomniane wcześniej wydanie 2004 oraz 20H2 pochodzące z jesieni zeszłego roku. Z poziomu starszych edycji nie ma to być możliwe. Jest to jednak zrozumiałe. Microsoft planuje udostępnić nowe uaktualnienie za kilka miesięcy. Pewne przecieki mówią, że może to nastąpić dopiero w czerwcu lub nawet lipcu.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij