Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 wprowadzi nowe animacje. Tak się prezentują

Windows 10 21H2 wprowadzi w przyszłym roku nowe animacje. Dotyczą one aplikacji, ale nie tylko. Na aktualizację do Windows 10 21H2 trochę poczekamy.

Windows 10 21H2 to aktualizacja okienek, którą Microsoft udostępni w przyszłym roku. Teraz dowiadujemy się, że w drodze są nowe animacje. Rąbka tajemnicy związanego z planami giganta z Redmond ujawnia nam poglądowa edycja systemu operacyjnego z numerkiem 21277. Tam dostrzeżono zmiany.

Nowe animacje z Windows 10 21H2 build 21277 możecie zobaczyć poniżej. Pierwsza dotyczy aplikacji, a dokładniej ich otwierania i zamykania. Wtedy pojawia się nowy efekt z przejściem, który ma nadać całemu procesowi większej płynności. Co ważne, zmiany pojawią się także w OOBE, gdy na przykład uruchomimy wiersz poleceń.

Windows 10 21H2 nowe animacje aplikacje Windows 10 21H2 nowe animacje aplikacje

Na nowe animacje z Windows 10 21H2 trochę poczekamy

Niestety, aktualizacja do Windows 10 21H2 planowana jest dopiero na jesień przyszłego roku. Wcześniej pojawi się wiosenne uaktualnienie. Tu jednak nowe animacje nie zostaną jeszcze wprowadzone. Co nie zmienia faktu, że pojawią się pewne inne nowości. Cóż, na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij