Udostępnij
Tweetnij

Nokia Purebook X14 już blisko. Laptop otrzyma Intel Core i5 10. gen.

Nokia Purebook X14 to nowy laptop, który jest blisko. Maszyna otrzyma m.in. Intel Core i5 10. gen. Zobaczmy, co jeszcze zaoferuje Nokia Purebook X14.

Nokia Purebook X14 to laptop, który wkrótce zadebiutuje w Indiach. Maszyna doczekała się nowej zajawki. Wiemy, że w jednej z konfiguracji sprzętowych znajdzie się procesor Intel Core i5 10. gen. Niedawno sprzęt był certyfikowany przez urząd BIS pod nazwami kodowymi NKi510UL85S oraz NKi310UL82S.

kiedy laptop Nokia Purebook X14 Intel Core i5 10 gen. specyfikacja techniczna opinie

Laptop Nokia Purebook X14 otrzyma 14-calowy wyświetlacz o nieznanych parametrach. Ostatni teaser ujawnia, że całość waży 1,1 kg. Poza tym pojawi się wsparcie dla Dolby Atmos oraz Dolby Vision. Na zajawce widać także duży gładzik, a po boku można dostrzec złącze HDMI. Kompletna specyfikacja notebooka nie jest jeszcze znana.

kiedy laptop Nokia Purebook X14 Intel Core i5 10 gen. specyfikacja techniczna opinie kiedy laptop Nokia Purebook X14 Intel Core i5 10 gen. specyfikacja techniczna opinie

Laptop Nokia Purebook X14 nie tylko z Intel Core i5 10. gen.

Wiemy, że Nokia Purebook X14 otrzyma wspomniany procesor tylko w droższej konfiguracji. BIS ujawnił nam, że będzie dostępny również wariant z układem Intel Core i3. Również 10. generacji. Premiera jest już blisko. Możliwe, że przed oficjalną zapowiedzią poznamy pełną specyfikację techniczną. Nic nie można wykluczyć.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Facebooka

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij