Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2020 Update z odświeżonym menu Start dostępny

Windows 10 October 2020 Update to nowa aktualizacja okienek. Znajdziemy tu trochę nowości. Zobaczmy, co nowego wprowadza Windows 10 October 2020 Update.

Windows 10 October 2020 Update to jesienna aktualizacja okienek, którą Microsoft zapowiedział jakiś czas temu. Nie zawiera ona aż tyle nowości, które pojawiły się wraz z majowym uaktualnieniem, ale zaoferuje szybszą instalację. Jednak pewne zmiany są i z pewnością warto o nich wspomnieć. Zobaczmy więc, co nowego pojawia się w tym systemie.

Windows 10 October 2020 Update – co nowego / wykaz nowości

Wśród nowości z Windows 10 October 2020 Update jest odświeżone menu Start. Zmiany nie są duże, ale na plus. Microsoft zrezygnował z kolorowych teł kafelków i wprowadził bardziej jednolite, które dopasowują się do wybranego motywu. Na liście aplikacji zrezygnowano z prostokątnych obwolut dla ikonek.

jesienna aktualizacja Windows 10 October 2020 Update co nowego nowości nowe menu Start wykaz zmian

Windows 10 October 2020 Update ponadto integruje się z nowym Microsoft Edge z silnikiem Chromium. Ta przeglądarka na dobre zastępuje poprzednią, dla której to wsparcie zostanie wycofane za kilka miesięcy. Tu warto także wspomnieć o zintegrowaniu aplikacji w menu wywoływanym skrótem Alt + Tab. Wprowadzono też, jak to określa Microsoft, bardziej przyjazny pasek zadań.

jesienna aktualizacja Windows 10 October 2020 Update co nowego nowości nowe menu Start wykaz zmian jesienna aktualizacja Windows 10 October 2020 Update co nowego nowości nowe menu Start wykaz zmian

Wśród nowości jest też wiele usprawnień dla istniejących funkcji. Windows 10 October 2020 Update jest już udostępniony poprzez mechanizm automatycznych aktualizacji. Choć tutaj na pewno nie każdy go od razu zobaczy. Istnieje też możliwość ręcznej instalacji. Stosowne narzędzie można pobrać ze strony producenta.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij